Forta Films

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2568/149166316028179200.jpg
Łódź 94-016, woj. łódzkie
Wileńska
tel.: 507 763 713
http://brak
fortafilms@wp.pl
Forta Films - Łódź

Witam, jestem profesjonalnym operatorem kamery, w branży videofilmowania.

Przedtem zajmowałem się zawodowo filmem i fotografią reklamową.

Dysponuję doskonałym sprzętem do filmowania i montażu, ale moim największym atutem jest wieloletnie doświadczenie w realizacji małych form filmowych: fabularnych, dokumentalnych i oświatowych z różnych dziedzin (muzyka, sztuka, teatr, nauka, przemysł, technika). Dzięki temu mogę spełnić niemal każde życzenie klienta i dostosować się do jego upodobań. Dzięki temu również nie tracę głowy w sytuacjach stresowych, bądź całkowicie nieprzewidzianych. Nawet wtedy materiał jest bardzo dobrze skadrowany, oświetlony i sfilmowany. Przeważnie działam zgodnie z planem (scenariuszem) opracowanym wspólnie z klientem. Na samym początku, jeszcze przed filmowaniem razem zastanawiamy się nad końcowym kształtem filmu, który ma powstać ze sfilmowanego materiału.

Mam sprawdzone metody działania, ale jestem także otwarty na wszelkie niecodzienne, a nawet niezwykłe propozycje. Sam zresztą stale poszukuję nowych rozwiązań wizualnych i wzbogacam poszczególne realizacje o nowe elementy.

W trakcie wstępnej rozmowy klient dowiaduje się, jakie są wymagania organizacyjne i finansowe realizacji poszczególnych projektów. Omawiamy zakres filmowania danej uroczystości, ustalamy główne założenia, ilość potrzebnych kamer itp. Ponadto uzgadniamy treść, charakter i długość ewentualnych dodatkowych filmów.

Do każdego, nawet najmniejszego zlecenia podchodzę bardzo odpowiedzialnie.

Gwarantuję wysoką jakość mojej pracy, zarówno podczas filmowania, jak i późniejszego montażu oraz udźwiękowienia. Celem moim jest wykreowanie trwałej pamiątki - filmu, który będzie się podobał także po latach nie tylko ze względu na swoją wartość sentymentalną, ale także ze względu na swoje walory artystyczne.

Działam głównie w Łodzi i województwie, a od tego roku także w Warszawie i okolicach. Serdecznie zapraszam na moją stronę internetową lub do mojego studia.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2165

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top