For Hair

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3651/151783741043319100.jpg
Warszawa 02-025, woj. mazowieckie
Pl. Zawiszy 1
tel.: 22 579 10 36
http://www.forhairsobieski.pl
salon@forhairsobieski.pl
For Hair - Warszawa

FOR HAIR

For Hair to nowoczesne miejsce o niepowtarzalnym klimacie. W atmosferze spokoju i relaksu ukoisz zmysły i oddasz się w ręce specjalistów, gdzie z udziałem najwyższej klasy produktów odkryjesz piękno swoich włosów.

Nasi fryzjerzy-styliści zadbają aby twoje pragnienia mogły się zrealizować. Mają Oni wszechstronne doświadczenie zdobywane na szkoleniach w kraju i zagranicą. Dzięki dużej wiedzy na temat włosów opracowaliśmy autorską metodę strzyżeń EASY SHAPE.

Jest to metoda dzięki której klient cieszy się łatwością układania włosów w domu. Fryzura długo utrzymuje swój kształt i nawet gdy włosy odrastają ich forma nadal podkreśla urodę klienta.

Dużą uwagę w naszym salonie przywiązujemy do jakości kosmetyków. Zwracamy uwagę na to aby produkty których używamy jak najbardziej były naturalne i wydobywały piękno włosów.

Inoa, Diacolor, Luo Color to koloryzacje bardzo delikatne i pozbawione amoniaku, dzięki nim odpowiadamy na indywidualne potrzeby każdej kobiety.
Zapewniamy szeroką gamę pielęgnacji, którą wzmacniamy użyciem sauny ultradźwiękowej LIFE BOOSTER.Prowadzimy sprzedaż kosmetyków do włosów.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1689

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
2.00 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top