Firma Produkcyjno Handlowa NEW MEN

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/261/149166312543536400.gif
Kraków 30-716, woj. małopolskie
Przewóz 2
tel.: 12 260 93 20 lub 12 257 02 30
http://www.newmen.eu
office@newmen.eu
Firma Produkcyjno Handlowa NEW MEN - Kraków

Od 25 lat Jerzy Gałczyński Firma Produkcyjno Handlowa New Men zajmuje się produkcją i dystrybucją wysokiej klasy garniturów, koszul, krawatów, płaszczy i kurtek męskich.

W okresie swojej działalności dzięki wysokiemu standardowi wyrobów, konkurencyjności jakościowej i cenowej Firma zdołała zdobyć szacunek i uznanie klientów, które pozwoliły jej uzyskać znaczącą pozycję na krajowym rynku producentów konfekcji męskiej.

Gruntowne analizy potrzeb rynku oraz dostosowanie fasonów produkowanych wyrobów do aktualnych trendów mody doprowadziły do stworzenia kolekcji oferowanych obecnie pod marką New Men.

Nasze wyroby są zróżnicowane stylistycznie i każdy mężczyzna znajdzie u nas odpowiedni strój, stosowny do wieku, gustu i upodobań, tak klasycznych jak i awangardowych.

Konsekwentnie rozwijamy swoją działalność, obejmując poza stale rozwijaną i modernizowaną siecią salonów firmowych i partnerów handlowych, nowe rynki zbytu w Europie i innych częściach Świata.

W ofercie firmy ważne miejsce znajduje również kolekcja ślubna i wizytowa z dużym wyborem surdutów, fraków i smokingów.

Zajmujemy się też produkcją strojów na zlecenie firm z wielu różnych branż, między innymihoteli, restauracji, zespołów muzycznych, bractw historycznych, teatru i telewizji.

Marka New Men jest doceniana przez znane postacie kultury, sztuki, mediów i sportu.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 3773

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top