Firma Jubilerska Skarabeusz

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/176/149166312440466500.jpg
Słupsk 76-200, woj. pomorskie
Wojska Polskiego 22
tel.: 59 842 34 89
http://www.skarabeusz.com.pl
biuro@skarabeusz.com.pl
Firma Jubilerska Skarabeusz - Słupsk
Specjalizujemy się w obrączkach i oferujemy ich szeroki asortyment. Wykonujemy obrączki w każdej próbie i z każdego koloru złota, obrączki wielokolorowe a także obrączki z tytanu i tytanu ze złotem.

Pragniemy też zaprezentować Państwu zupełną nowość!

Jako jedyni w kraju przenosimy zdjęcia klientów na przywieszki złote i srebrne, o zróżnicowanych kształtach i wielkościach.

Jako że posiadamy kilka salonów jubilerskich, naszą ofertę kierujemy nie tylko do firm, ale także do klientów indywidualnych.

- Tytan jest srebrzystym materiałem o pięknym, metalicznym połysku.

Jego charakterystyczną cechą jest wyjątkowa lekkość (ok. 4 razy lżejszy od złota) oraz wysoka wytrzymałość, dzięki której znajduje zastosowanie w lotnictwie­ i astronautyce. Ten wyjątkowy metal jest odporny na wszelkiego rodzaju chemikalia, jak choćby wodę królewską rozpuszczającą złoto. Ze względu na całkowitą neutralność w organizmie człowieka stosowany jest w chirurgii w postaci implantów.

Obrączki wykonywane z tytanu firma nasza zaprezentowała po raz pierwszy na targach Amberif 2003 w Gdańsku.

Pełna oferta obejmuje różnorodne wzory obrączek wykonanych zarówno z samego tytanu, jak i tytanu łączonego ze złotem.Ich powierzchnia może być matowa lub polerowana, a na życzenie klienta obrączkę możemy wzbogacić  brylantami. 

Na podstawie wykonanych przez nas wzorów klient sam może zdecydować o wyglądzie obrączki , zmieniając np. szerokość złotych pasków czy też profil ( płaski lub półokrągły).

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 4886

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top