Firma Jubilerska Magar

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/514/149166312832579200.jpg
Gorzów Wielkopolski 66-400, woj. lubuskie
Sikorskiego 111, lokal nr 018
tel.: 533 312 136 lub 95 720 29 15
http://www.zegarki-magar.pl
sklep@magar.com.pl
Firma Jubilerska Magar - Gorzów Wielkopolski

Firma prowadzi działalność jubilerską detaliczną i oferuje w szczególności:

  • Wyroby ze złota w próbie (0585), (3), (14KAR),
  • Wyroby ze złota w próbie (0333), (8KAR),
  • Wyroby ze srebra w próbie (0925),
  • Brylanty.


W biżuterii ze złota i srebra polecamy w szczególności: pierścionki, kolczyki, przewieszki, łańcuszki, klipsy, spinki do mankietów, krawatniki. Ponadto polecamy największą ofertę biżuterii ze złota z szlachetnymi kamieniami, jak: brylanty, szafiry, rubiny, szmaragdy.


Firma Jubilerska "MAGAR" oferuje w ciągłej sprzedaży bizuterię w białym i żółtym złocie (pierścionki, kolczyki, zawieszki, kolie), wysadzane brylantami, szafirami, szmaragdami. Oferujemy około 200 różnych wzorów.
Polecamy przepiękną kolekcję biżuterii ze srebra z naturalnymi kamieniami firmy "THOMPSON" Przedsiębiorstwa Zagranicznego w Polsce wytwarzające biżuterię na rynki takich państw, jak: Anglia, Kanada, Francja, Izrael, Węgry, kraje dawnego ZSRR.


Posiadamy największą ofertę na rynku gorzowskim, biżuterii z naturalnych pereł, korali, koralowca. Współpraca z takimi firmami, jak: "JUWELIUS-PERŁY", "PERPOL", pozwala nam na zaspokojenie potrzeb najbardziej wymagających klientów. Wykonujemy na indywidualne zamówienie różnej długości, grubości i kształtu naszyjniki i bransolety z pereł. Posiadamy w sprzedaży perły słodkowodne "BIWA"
i morskie "AKYOA".
W naszych salonach jubilerskich znajdą Państwo przepiękną ofertę biżuterii z bursztynu jak i oprawianego w srebro. Na indywidualne życzenia klientów oprawiamy bursztyn w złoto.

Firma Jubilerska poleca wyroby, atrakcyjne w szerokim wyborze obrączki ze złota, gładkie, grawerowane z białego, żółtego i kolorowego złota. Posiadamy w ofercie około 600 wzorów obrączek.

Zapraszamy!

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 5157

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.33 / 5
głosów: 3
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top