Fireshow - Występy z ogniem

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/9228/154920190850069500.jpg
Kobysewo 83-304, woj. pomorskie
Urocza 5
tel.: 536 874 894
http://https://web.facebook.com/groups/SHIKARDOS
maryiabogaleisha@gmail.com
Fireshow - Występy z ogniem - Kobysewo

Ogień jest spektakularnym elementem.
Fire-show grupa "Shikardos" oferuje swoje występy z ogniem na dowolne twoje wydarzenie.

Jesteśmy z Białorusi i występujemy od ponad 5 lat. W tym samym czasie ponad rok w Polsce. Działamy na dwie osoby, ponieważ przy mniejszym zespole znacznie łatwiej osiągnąć wyższe wyników.

W naszym show pokazujemy dynamiczną, rozrywkową grę bez żmudnej zmiany akcji.

Mamy jedną stawkę, która nie zależy od odległości, ilości materiałów pirotechnicznych, spalonego paliwa i innych czynników, które mogłyby podnieść koszty wykonania. Nie wymagamy również przedpłaty i zabezpieczenia. Ponadto jesteśmy całkowicie autonomiczni.

Do spektaklu nie potrzebujemy źródeł prędu, dźwięku, światła - wszystko mamy sami. Możemy działać w pobliżu restauracji i sala weselnom, tak i w otwartym polu. Użyte rekwizyty: Stafy, fani, doublestafy, Kuli na łańcuchach, hulahupy, Ogniowe bębny, dragonstaff, pirotechniczny kuli na łańcuchach, miotacz ognia i specjalny prezent dla młodych. Pokaz obejmował oświetlenie sceniczne, fontanny pirotechniczne i dym.

Ponieważ ciągle się rozwijamy, mogą pojawić się zmiany w programie, zarówno pod względem rekwizytów, jak i liczby i składu wyposażenia. Ale to może wpłynąć tylko na jakość i rozrywkę na lepsze. Po skontaktowaniu się z klientem wszystkie zmiany zostaną uzgodnione. W przypadku wszystkich pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu 729 457 368, 536 874 894 lub w wiadomościach.
Więcej informacji o nas i naszych działaniach na https://web.facebook.com/groups/SHIKARDOS

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 687

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
0 / 5
głosów: 0
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top