Fire Band

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1920/149166314560469200.jpg
Koło 62-600, woj. wielkopolskie
Włocławska
tel.: 609 586 916 lub 667 759 165
http://www.fireband.com.pl
info@fireband.com.pl
Fire Band - Koło

Historia naszego zespołu rozpoczęła się w 2000 roku, kiedy to zaczynaliśmy zdobywać sympatię na ogólnokrajowym rynku muzycznym. W tym czasie bawiliśmy tysiące gości i zdobywaliśmy cenne doświadczenie. W roku 2009 zagościł w naszym zespole nowy gitarzysta, a w 2012 skład powiększył się o kolejnego muzyka - skrzypka. Ostatecznie uformowaliśmy się w składzie pięcioosobowym i przeszliśmy radykalne zmiany by stać się jeszcze bardziej konkurencyjni. Połączenie starej tradycji i doświadczenia z wiedzą muzyczną popartą wykształceniem oraz nowoczesną aranżacją zaowocowało powstaniem zespołu sprawdzającego się na każdego rodzaju imprezie.

Oferta naszego zespołu jest szeroka i różnorodna – nasz repertuar pozwala na poprowadzenie zarówno wesela jak i innych imprez takich jak : osiemnastki, studniówki, bale, rocznice, eventy oraz inne imprezy okolicznościowe. Przy każdego rodzaju imprezie gwarantowany sukces daje dobra muzyka oraz bezpośredni kontakt z gośćmi.

W naszym repertuarze każdy znajdzie coś dla siebie – opanowane mamy zarówno najnowsze hity muzyczne, jak i rytmy disco polo oraz różne utwory instrumentalne. Nasze aranżacje cechuje bogata i różnorodna instrumentalistyka a fakt, że śpiewa czworo członków zespołu zapobiega uczuciu monotonności.  

Podczas trwania imprezy wielokrotnie wychodzimy do stołu by biesiadować i zabawiać gości. Do zaoferowania mamy szeroką gamę zabaw nie tylko dla młodzieży ale również seniorów, co zapobiega uczuciu nudy oraz pominięcia wśród starszych gości.

W naszej ofercie poza oprawą muzyczną samej imprezy znajduję się także :

granie w domu Pani Młodej - pożegnanie, 

oprawa muzyczna ceremonii kościelnej (skrzypce, wokal i gitara klasyczna), 

występy akustyczne podczas trwania imprezy itp. 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2485

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top