FIDE.pl

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2204/149166315237998500.jpg
Ząbki 05-091, woj. mazowieckie
Księdza Budkiewicza 51
tel.: 22 519 93 93
http://www.fide.pl
lukasz@fide.pl
FIDE.pl - Ząbki

Jesteśmy najstarszym w Polsce sklepem internetowym oferującym piękne, unikalne i markowe produkty wyposażenia i dekoracji wnętrz. Od 2002 roku nieustannie poszerzamy i modyfikujemy ofertę, dbając o to, by jak najpełniej spełniała oczekiwania Was – naszych klientów.

Zrealizowaliśmy już wiele tysięcy zamówień, za każdym razem dokładając wszelkich starań, by zakupy w naszym sklepie były przyjemne, proste, szybkie i bezproblemowe.

Z wielką radością otrzymujemy listy od zadowolonych klientów, którzy utwierdzają nas w przekonaniu, że udaje nam się nie tylko spełniać ich oczekiwania, lecz nawet zaskakiwać wysokim poziomem i jakością produktu i obsługi.

Staramy się, żeby każdy oferowany przez nas produkt spełniał kryteria zawarte w czterech słowach:
Funkcja, Innowacja, Design, Elegancja.

Bazując właśnie na tych słowach stworzyliśmy nazwę naszej firmy i naszego sklepu – FIDE.

Doskonałymi prezentami na specjalne okazje, jak np. ślub czy jubileusz, są zestawy wysokogatunkowej porcelany, a także designerskie elementy domowego wyposażenia. Nowożeńcy mają także możliwość stworzenia w naszym sklepie listy prezentów, na której mogą umieścić wszystkie wymarzone upominki – takie rozwiązanie bardzo ułatwia zakupy weselnym gościom.

Dobrze wybrany prezent wywołuje same pozytywne uczucia – radość u obdarowanej osoby, satysfakcję u wręczającego podarunek, a często jest także źródłem wielu przyjemnych myśli i wspomnień. Mamy nadzieję, że każdy znaleziony wśród naszych sugestii i pomysłów prezent będzie właśnie tym idealnym – zapraszamy do zapoznania się z naszymi bestsellerami i całą kategorią specjalnie wybranych produktów.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2227

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top