FG Studio

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2769/150886182135857800.png
Goczałkowice-Zdrój 43-230, woj. śląskie
Powstańców Śląskich 2
tel.: 695 624 864
http://www.fg-studio.pl
fotogreg@op.pl
FG Studio - Goczałkowice-Zdrój

Fotografia ślubna - dziecięca - rodzinna - reklamowa.

Fotokast ślubny - więcej niż zdjęcia...

Fotoksiążki

Druk i oprawa fotografii - nowoczesne sposoby oprawy fotografii.

Mobilne studio.

Wykonujemy reportaże fotograficzne i filmowe z imprez okolicznościowych. Łącząc materiał zdjęciowy, filmowy oraz dzwięk oferujemy fotokast - połączenie dwoch jakze róznych sposobow obrazowania. Sesje fotograficzne  wykonujemy w studio oraz w dowolnym miejscu wskazanym przez klienta. Zajmujemy się również drukiem i oprawą fotografii w nowoczesne ramy.

Firma rozpoczęła swoją działalność w 1996 roku wykonując fotoreportaże ślubne. Fotografia ślubna jest nadal głównym kierunkiem naszej działalności. W odpowiedzi na ciągłe zmiany i zapotrzebowanie rynku poszerzyliśmy zakres świadczonych usług. W chwili obecnej oferujemy naszym klientom już nie tylko fotoreportaże ślubne, ale również realizujemy produkcje filmowe oraz fotocasty z ważnych uroczystości – narodziny, chrzest, ślub, komunia, komers, studniówka, bankiet, sympozjum. Zatrzymujemy najpiękniejsze chwile z Waszego życia, na kartach fotograficznego papieru lub w formie multimedialnego reportażu.

Dysponujemy studiem fotograficznym o powierzchni 50m2 oraz mobilnym studiem dzięki któremu możemy zrealizować sesję fotograficzną w dowolnym miejscu wskazanym przez klienta.

W naszym studiu wykonają Państwo również zdjęcia identyfikacyjne do wszystkich obowiązujących dokumentów (m.in. dowód osobisty, paszport, legitymacja, wiza, dyplom), zdjęcia rodzinne, portretowe, fotografie okolicznościowe, sesje z brzuszkiem. Jesteśmy otwarci na inspiracje oraz pomysły naszych klientów i bardzo chętnie realizujemy nietypowe zlecenia.

Kolejnym kierunkiem naszej działalności jest fotografia reklamowa i produktowa. Wykonujemy zdjęcia na potrzeby katalogów, stron www, sklepów internetowych, ulotek, folderów itp. Ofertę kierujemy do firm, instytucji oraz klientów indywidualnych.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszego portfolio.

Aby nasza oferta była jeszcze bardziej atrakcyjna poszerzyliśmy ją o druk wielkoformatowy oraz oprawę fotografii w nowoczesne ramy. Dla klientów, którzy cenią zdjęcia na tradycyjnym papierze fotograficznym posiadamy ofertę wykonywania odbitek ze wszystkich nośników cyfrowych oraz negatywów. Tworzymy również prezentacje multimedialne z plików klienta oraz dokonujemy montażu amatorskich nagrań video. Pracując na sprzęcie i materiałach takich firm jak: Canon, Elinchrom, Bowens, Epson, Ilford, Hahnemuhle. Fujifilm, Sandisk możemy zaoferować naszym klientom usługi na najwyższym poziomie. Szczegóły dotyczące wykonywanych usług fotograficznych oraz cennik znajdą Państwo w naszej ofercie.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1757

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top