Fema Studio

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/230/149166312510575700.jpg
Stargard Szczeciński , woj. zachodniopomorskie
os. Zachód A 8
tel.: 91 573 90 30
http://brak
studio@studiofema.pl
Fema Studio - Stargard Szczeciński

Studio Fema obchodzi w tym roku dwa swoje święta. Pierwszym z nich są piąte urodziny istnienia na rynku, drugie to poszerzenie zakresu usług o gabinet masażu. Poza tym niezmiennie w naszym studio można skorzystać z usług fryzjera, kosmetyczki, manicurzystki,pedicurzystki, skorzystać z seansu w solarium tubie bądź przy filiżance kawy lub herbatki ziołowej, oderwać się od codzienności i poczuć chwilę relaksu tylko dla siebie.


W gabinecie kosmetycznym wykonujemy zabiegi z zakresu barwienia brwi i rzęs, depilację woskiem zbędnego owłosienia na całym ciele, zabiegi liftingujące i nawilżające. Ponadto pracujemy z wykorzystaniem światła spolaryzowanego "Bioptron", które stymuluje i modeluje procesy samoleczenia i regeneracji.

Dla Twojego ciała proponujemy zabiegi kosmetyczne, które w połączeniu z wybranym masażem odżywią Twoją skórę i zrelaksują Twoje ciało. Ponadto jesteśmy jednym z nielicznych gabinetów, który wprowadził nową usługę polegającą na spłycaniu blizn, zmian pigmentacyjnych, zmarszczek mimicznych i starczych metodą mikrodermabrazji diamentową głowicą.


Studio Fema specjalizuje się również w stylizacji paznokci. Nowe trendy, wzory, kolorystyka i zdobnictwo nie są nam obce.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 3816

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top