Fashion Jewellery

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2957/153675491185550900.jpg
Posada Jaśliska , woj. podkarpackie
Posada Jaćmierska
tel.: 691 511 144
http://www.fashion-jewellery.pl
biuro@fashion-jewellery.pl
Fashion Jewellery - Posada Jaśliska

 Fashion Jewellery jesteśmy  z Państwem od 2006 roku.Od tego czasu mamy zaszczyt towarzyszenia naszym Klientom w najważniejszych momentach ich życia wykonując dla Nich pierścionki zaręczynowe z brylantami  i obrączki ślubne.

Naszą specjalnością są:

-projektowanie i wykonywanie biżuterii,

-renowacja oraz wycena biżuterii antycznej,

-sprzedaż biżuterii wartościowej, powierzonej przez klientów tzw "biżuteria komisowa".

 W naszej ofercie nasi Klienci znajda między innymi : złote pierścionki z brylantami i diamentami, obrączki ślubne, kolczyki i wisiorki z brylantami. Tworzymy taklże biżuterię z kamieniami szlachetnymi takimi jak diamnety, brylanty, szafirry, rubiny, szmaragdy, tanzanity,  turmaliny, chryzoberyl,akwamaryny, topazy, spinel oraz wiele innych.

Na życzenie Klinetów oferujemy ekskluzywną biżuterię wykonywaną ręcznie w wyższej próbie złota (0,750) lub platynie autorstwa utytułowanej złotniczki Katarzyny Klimas.

Pragniemy sprostać Państwa wymaganiom i spełniać marzenia.Dlatego tez realizujemy także projekty indywidualne. Realizujemy niemal dowolny złoty pierścionek z brylantem badż diamentem, jak również obrączki ślubne. Zgodnie z dostarczonym przez klienta projektem i zawartymi wskazówkami.

To właśnie u nas moga Państwo zaprojektować swój wymarzony pierścionek zaręczynowy lub/i obrączki z brylantami. Nasz jubiler  dołoży wszelkich starań służąc fachową radą i pomocą poprzez online.

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1327

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top