Familtex

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/695/149166313048172900.jpg
Warszawa 03-708, woj. mazowieckie
Floriańska 8/32
tel.: 22 818 07 26
http://www.familtex.com.pl
familtex@wp.pl
Familtex - Warszawa

Nasza firma istnieje na rynku od 1993 r. Oferujemy naszym Klientom szeroką gamę niepowtarzalnych tkanin, haftów i aplikacji, od najlepszych producentów z całego świata. Familtex oferująca tkaniny, koronki oraz dodatki ślubne i wizytowe to nie tylko piękne wnętrze, w którym poczujesz się wyjątkowo, ale fachowy zespół osób, które pomogą Ci w wyborze odpowiedniej tkaniny, koronki czy aplikacji oraz wszelkich potrzebnych dodatków do uszycia Twojej wymarzonej sukni na wyjątkową okoliczność jaką jest ślub bądź inna ważna dla Ciebie okazja.

Oferujemy szeroki wybór tkanin i koronek z całego świata, w tym od włoskich i francuskich projektantów mody. Zapewniamy także duży wybór dodatków ślubnych i wieczorowych tj. stroiki, diademy, welony, rękawiczki, etole, pelerynki, kwiaty, upięcia, kotyliony, przywieszki oraz dekoracje samochodu.Wysoko wykwalifikowany personel z wieloletnim doświadczeniem, ogromny wybór tkanin w pełnej kolorystyce oraz przystępne ceny to nasze atuty, które zapewniają nam pierwsze miejsce wśród pozostałych firm.

Posiadamy w ciągłej sprzedaży satyny, atłasy, szyfony, muśliny, organdyny, tafty cienkie, tafty inteligentne, surówki jedwabne, jedwabie naturalne, shantungi, mikado, tiule oraz ogromny wybór koronek i haftów. Familtex – oferujemy tkaniny ślubne, hafty ślubne, koronki ślubne, aplikacje ślubne, taśmy – pasmanteria ślubna, pasmanteria wizytowa, dodatki ślubne, dodatki komunijne.

Zapraaszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą, zakupów oraz stałej wspólpracy z nami.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2965

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.50 / 5
głosów: 6
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top