FALA1 Centrum Rekreacyjno-Wypoczynkowe

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1148/149166313459490700.jpg
Łazy 76-002, woj. zachodniopomorskie
Gościnna 5
tel.: 94 318 29 91 lub 669 335 336
http://www.fala1.pl
fala1@fala1.pl
FALA1 Centrum Rekreacyjno-Wypoczynkowe - Łazy

Ośrodek wypoczynkowy nad morzem

FALA1 Centrum Rekreacyjno-Wypoczynkowe

 

Centrum Fala1 to kompleks rekreacyjno-wypoczynkowy działający przez cały rok. Ośrodek znajduje się zaledwie 300 metrów od brzegu Morza Bałtyckiego, w malowniczej miejscowości - Łazy - leżący w północno-wschodniej części województwa Zachodniopomorskiego. Pobliskie miasta to: Koszalin, Mielno, Sianów, Kołobrzeg.


Na terenie ponad 3 hektarów terenu zielonego znajdują się pawilony hotelowe, korty tenisowe, dwa boiska sportowe, duży plac zabaw dla dzieci oraz bezpłatny parking dla gości ośrodka.
W naszej ofercie znajduje się wiele atrakcji przygotowanych specjalnie dla naszych gości.

Posiadamy gabinety masażu i salon kosmetyczny. Dla dzieci przygotowaliśmy zabawy pod opieką animatorów, które odbywają się zarówno na placu zabaw w ogrodzie, jak również w sali zabaw w budynku głównym. Sala zabaw jest bogato wyposażona w zabawki, gry i bajki dla dzieci. Posiadamy obiekty sportowe - siłownię, sale gimnastyczne oraz salę bilardową z tenisem stołowym.
Do Państwa dyspozycji mamy też kilka sal konferencyjnych i bankietowych, w tym salę na 250 osób. Dla grup konferencyjnych zapewniamy sprzęt audiowizualny, projektor, nagłośnienie oraz flipchart.

Łazy są uważane za jedno z najbardziej atrakcyjnych miejsc na polskim wybrzeżu, zarówno pod względem turystyki jak i środowiska. Panuje tutaj unikatowy mikroklimat, piękne, dziewicze, piaszczyste i czyste plaże o łagodnym dnie morza, nieskażone i bogate w jod powietrze oraz lasy sosnowo-świerkowe - to niewątpliwe zalety naszej miejscowości. W celu ochrony unikatowych walorów przyrodniczych tego obszaru Łazy, w 2007 roku został utworzony Rezerwat Przyrody "Łazy", który rozciąga się od jeziora Jamno do jeziora Bukowo.

Czysta, szeroka plaża, doskonałe warunki do uprawiania sportów wodnych, pieszych, tras rowerowych, miejscami do połowu ryb na jeziorze Jamno i malowniczych szlaków turystycznych to niewątpliwe atuty, które zapewnią doskonały wypoczynek.

Centrum Fala1 jest to idealne miejsce na rodzinne wakacje, pobyty grupowe oraz spotkania biznesowe.

 

 

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2917

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top