Fajerwerki Czarnecki - Szymon Jan Czarnecki

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/9244/155143533720399400.jpg
Solec Kujawski 86-050, woj. kujawsko-pomorskie
Leśna 16A
tel.: 570 623 410
http://www.bingofajerwerki.pl
bingofajerwerki@op.pl
Fajerwerki Czarnecki - Szymon Jan Czarnecki - Solec Kujawski

Fajerwerki Czarnecki (BINGO Fajerwerki) jest to firma z tradycją od 1990r. zrodzona z zamiłowania do prochu jak i pirotechniki z siedzibą w Solcu Kujawskim.

Naszym celem jest realizacja perfekcyjnie dopracowanych, unikatowych i nowoczesnych weselnych widowisk pirotechnicznych na terenie całej Polski.
Wspieramy się najnowszymi technologiami, śledzimy i wdrążamy światowe trendy. Wszystko to żeby zapewnić najwyższą jakość, satysfakcję i maksymalne bezpieczeństwo podczas organizowanych przez nas pokazów pirotechnicznych.
Dążymy do tego, żeby każdy obserwator naszego pokazu poczuł się wyjątkowo, a całe widowisko było dla niego niezapomnianym przeżyciem.

Korzystamy z niezwykle szerokiego wachlarza ładunków pirotechnicznych czołowych importerów takich jak: TRIPLEX, PIROMAX, JORGE, TROPIC, KOMETA, SUREX, MAXSEM oraz EUROPYRO.

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Precyzyjnie dopasowujemy rodzaj i wielkość ładunków do miejsca, w którym wykonujemy pokaz, aby wykorzystać szczególne atuty danej lokalizacji w celu zmaksymalizowania atrakcyjności widowiska.
Odpowiednie, profesjonalne przygotowanie umożliwia przeprowadzenie zleceń z pozoru niemożliwych do wykonania. Dzięki temu, że pirotechnika jest naszą pasją specyficzne zlecenia stanowią dla nas wyzwania, których chętnie się podejmiemy.

OFERTA:

Podstawą działalności jest sprzedaż sztucznych ogni i fajerwerków oraz pokazy pirotechniczne. Organizujemy jedyne w swoim rodzaju oprawy wizualne wszelkiego rodzaju wydarzeń w województwie Kujawsko-Pomorskim oraz całej Polsce.

CENNIK:

Ceny pokazów są ruchome, a głównymi czynnikami wyznaczającymi ich cenę są: CZAS oraz INTENSYWNOŚĆ.

Minuta pokazu już od 600 zł .
Więcej szczegółów jak i indywidualna wycena przy 1 kontakcie.

Życzenia specjalne: muzyka wkomponowana w pokaz, pirotechnika sceniczna, pirotechnika koncesyjna.

Zachęcam do odwiedzenia nas osobiście w Solcu Kujawskim przy ul. Leśna 16a 86-050

Przykładowe pokazy naszego autorstwa:
fb:
https://www.facebook.com/BingoFajerwerki/videos/514016889066014/
oraz yt:
https://www.youtube.com/watch?v=MlKwE1lb2vE

Zapewniamy dopełnienie wszelkich formalności związanych z wykonaniem pokazu fajerwerków. Powiadamiamy odpowiednie służby: Straż Pożarną, Policję oraz Państwową Agencję Żeglugi Powietrznej.

Posiadamy stosowne zaświadczenie Wojskowego Instytutu Technologi Uzbrojenia - Zaświadczenie nr 95/2015 oraz Koncesję.

We własnym zakresie występujemy o pozwolenia na przeprowadzenie pokazu do Wojewody, Burmistrza, Wójta - zależnie od miejscowości.

Wszystkie nasze realizacje są objęte ubezpieczeniem OC, zapewniającym pełną ochronę w przypadku wystąpienia szkód będących następstwem wykonania pokazu pirotechnicznego.

W celu zapewnienia najwyższego poziomu bezpieczeństwa naszych realizacji, przed każdym pokazem dokonujemy weryfikacji miejsca jego wykonywania. Pozwala to również na precyzyjne dobranie materiałów pirotechnicznych.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 704

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
0 / 5
głosów: 0
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top