Faces of Dance

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1931/149166314604571500.jpg
Łódź 93-247, woj. łódzkie
Leśmiana
tel.: 695 433 214
http://www.facesofdance.pl
atrakcjeweselne24@op.pl
Faces of Dance - Łódź

Program autorstwa Sebastiana Świerczyńskiego występu każdorazowo dostosowany jest do charakteru oraz rodzaju imprezy, dzięki czemu macie państwo pewność że wkomponuje się on idealnie w waszą uroczystość. Show polega na „parodii tanecznej” znanych polskich aktorów, polityków i celebrytów oraz… zaproszonych gości, którzy to niespodziewanie zostają wciągnięci do zabawy.

Foto Budka to obecnie najpopularniejsza weselna atrakcja i jedna z popularniejszych atrakcji na imprezach firmowych.
W naszej ofercie jest ona świetnym uzupełnieniem show tanecznego Faces of Dance.

Od samego początku istnienia agencji eventowej MASKA naszym celem jest tworzenie imprez wyjątkowych, atrakcje na imprezy których nie znajdziecie nigdzie indziej, jedyne takie w Polsce! Obecnie w naszej ofercie znajdują się atrakcje na imprezy firmowe, integracyjne, pikniki firmowe, imprezy rodzinne, imprezy tematyczne oraz zabawy karnawałowe.

Show taneczne Faces of Dance , któremu dedykowana jest ta strona jest główną atrakcją agencji eventowej MASKA . Nasza agencja zajmuje się uatrakcyjnianiem wszelkiego rodzaju imprez okolicznosciowych. W naszej ofercie znajdują się zarówno atrakcje weselne, jak i kopleksowa obsługa imprez firmowych.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2633

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top