Faces of Dance czyli różne twarze tańca !

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1944/149166314642130600.png
Warszawa 00-763, woj. mazowieckie
Sobieskiego 105
tel.: 695 433 214
http://www.facesofdance.pl
biuro@facesofdance.pl
Faces of Dance czyli różne twarze tańca ! - Warszawa

Faces of Dance (autorstwa Sebastiana Świerczyńskiego) jest wyjątkową mieszanką najwyższej jakości tańca, humoru i specjalnie przygotowanych pod tę okoliczność masek, dzięki którym to właśnie wy i wasi goście stajecie się gwiazdami przedstawienia.

Idealnie nadaje się do uatrakcyjnienia wszelkiego rodzaju imprez, ponieważ jak żadne inne przełamuje sztywną atmosferę, zaskakuje gości i rozśmiesza ich do łez.

WESELA

W przypadku tego rodzaju imprez show stanowi idealny wstęp do hucznej zabawy lub też znacznie urozmaica oczepinowe zabawy weselne. Nasze atrakcje weselne często stanowią również idealną alternatywę dla osób, które nie lubią tradycyjnych oczepinowych zabaw i przyśpiewek weselnych.

Przygotowywane przez nas atrakcje weselne rozśmieszają gości i wprowadzają luźną atmosferę. Wspólna zabawa integruje ze sobą obydwie rodziny. Nasze zabawy weselne dają szanse wykazania się bardziej przebojowym osobom.

Osobami najczęściej uwzględnianymi podczas występu są: para młoda, teściowie, rodzice, świadkowie oraz osoby z poczuciem humoru znane przez większość zaproszonych gości.

Chętnie zadbamy o Państwa dobry humor.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1945

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top