Fabryka Inspiracji

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2915/149166316565613300.jpg
Toruń 87-100, woj. kujawsko-pomorskie
Strumykowa 16/1
tel.: 727 789 114
http://www.fabryka-inspiracji.com
fabrykainspiracji.torun@gmail.com
Fabryka Inspiracji - Toruń

Jesteśmy toruńska firmą zajmującą się rękodziełem okołoiwentowym. Na zamówienie tworzymy unikalne zaproszenia ślubne, kartki okolicznościowe, albumy fotograficzne i wiele innych artykułów niezbędnych na uroczystościach.

Fabryka Inspiracji Toruń.

U nas możesz zdecydować o wszystkim. Specjalnie dla Ciebie od podstaw wykonamy całą kolekcję akcesoriów (Zaproszenia; zawiadomienia; podziękowania dla gości, rodziców i świadków; świece; serwetki; wstążki; księgi gości i albumy fotograficzne; indywidualne słodycze; kieliszki, winietki, tablice, menu; naklejki i zawieszki na alkohol, pudełka na ciasto; ozdoby na tort i wiele innych), które będą jak wisienka na torcie, Twojej niezwykłej uroczystości. Naszą siłą jest autorski pomysł, bazujący na zaangażowaniu, kreatywności, znajomości trendów i smaku.

Siłą produktów w Fabryce Inspiracji, jest zdobywające coraz większe uznanie rękodzieło. Wykorzystujemy metody takie jak haft, orgiami i orgiami modułowe, quiling, scrapbooking, cardmaking (i każdą techniki, której zdołamy się nauczyć, a uczymy się bardzo szybko). To co różni nas od sklepów papierniczych, drukarni i specjalistycznych sklepów internetowych, oferujących okolicznościowe akcesoria to brak gotowych wzorów, którymi ogranicza się klienta.
Zapraszamy do Fabryki Inspiracji.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 4982

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.50 / 5
głosów: 4
Dodaj swoją opinię i ocenę
Wasze opinie
Dodano: 04.04.2020, ocena: 5
Z Fabryką Inspiracji miałam przyjemność współpracować niejednokrotnie przy organizowanych przeze mnie ślubach. Były to nie tylko zamówienia zaproszeń, ale i różnorodnych dodatków papeterii, które za każdym razem były idealne. Irmina to wspaniała osoba, która bardzo angażuje się w każdą realizację. Czy to winietki, czy karteczki z podziękowaniami dla gości, czy też girlandy wszystko jest wykonane bardzo starannie i zachwyca gości weselnych! Dziękujemy :
Dodano: 19.04.2017
Zero profesjonalizmu, straszni partacze, byliśmy z narzeczonym jedenaście razy, ciągle było coś źle zrobione: najpierw kolory, za ciemne, później nagle za jasne, krzywo wydrukowane, krzywo (nożyczkami, od ręki) wycięte, po skosie szedł tekst, dodawanie własnego tekstu w zaproszeniu, czcionka tak mała, że ledwo można przeczytać! Gdy przyszliśmy po gotowe zaproszenia i zawiadomienia (po podpisaniu umowy) to ponownie było źle wycięte, imię jednego z gości w ogóle zmienione (takiego nie mamy w rodzinie), dolna linijka od cytatu przeskoczyła na sam bok zaproszenia ( i tak było na wszystkich egzemplarzach), koperty zniszczone, powyginane od wilgoci i takie nam wcisnęli, na szczęście zauważyłam to, a także brak 15 kopert do zaproszeń. Takiego tragicznego wykonania nigdy nie widziałam! I jeszcze zrzucanie przez 'szefową' odpowiedzialności na młodszą pracownicę, albo na drukarkę (drukarka krzywo przycięła i zmieniła nazwisko?). Porażka,nie firma. Przestrzegam wszystkich przed Fabryką Inspiracji
Top