Fabryka Imprezy

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/8964/150780595671685900.png
Starogard Gdański 83-200, woj. pomorskie
Działkowa 14, Szpęgawsk
tel.: 696 302 113
http://fabryka-imprezy.pl/
biuro@fabryka-imprezy.pl
Fabryka Imprezy - Starogard Gdański

Chcecie, aby Wasze wesele na długo pozostało w pamięci Waszej oraz Waszych gości? Zatem poniższe atrakcje weselne to coś dla Was!

*** Fotobudka ***

Szalone zdjęcia z fotobudki sprawią, że Wasze wydarzenie będzie kojarzone z niesamowitą zabawą, a każdy z gości dostanie wyjątkowy upominek.

Czym jest fotobudka? To wyposażone w profesjonalny sprzęt fotograficzny, samoobsługowy ekran dotykowy i profesjonalną drukarkę do zdjęć przenośne foto-studio. Wystarczy stanąć przed obiektywem włączyć odliczanie i pozować, a już po chwili otrzymasz profesjonalne zdjęcie na doskonałej jakości papierze fotograficznym.

Nasza fotobudka jest prosta w obsłudze, a szablony do zdjęć przygotowujemy specjalnie na każdą okazję. Duża liczba rekwizytów pozwala gościom na pełną swobodę przy kreacji swojej postaci, a zaraz po sesji zdjęciowej drukowane są gotowe zdjęcia.

Proponujemy również elegancki pamiątkowy album, do którego zostaną wklejone zabawne zdjęcia gości wraz z dedykacjami. Będzie on gotowy zaraz po zakończeniu imprezy. Nasi animatorzy pomogą przy wklejaniu zdjęć i dopilnują, aby wszyscy Wasi goście wypełnili go po brzegi dedykacjami.

Szczegóły oferty dotyczącej fotobudki znajdują się na stronie: http://fabrykaselfie.pl/.

*** Dekoracja światłem ***

Coraz częściej nowożeńcy chcą, aby ten szczególny dzień miał świetną oprawę, nie tylko kulinarną i muzyczną, ale także świetlną. My możemy Wam w tym pomóc!

Nasi Ludzie z przeciętnego pomieszczenia stworzą dla państwa magiczną i niecodzienną przestrzeń. Dobre oświetlenie podkreśla wyjątkowość chwili. Uroczystość zostanie zapamiętana na długo przez Waszych gości.

Oferujemy Państwu usługi w zakresie oświetlenia wraz z pełną profesjonalną obsługą. Zapewniamy zarówno oświetlenie statyczne całej sali, jak i oświetlenie dynamiczne, czyli sterowane z profesjonalnego sterownika przez realizatora światła w rytm muzyki, dostosowując prędkość muzyki do prędkości światła oraz odpowiedni kolor światła (podobnie jak na koncercie) wraz z pozostałymi efektami (np. z dymem) nadając parkietowi odpowiedni nastrój.

Więcej o naszym sprzęcie i jego możliwościach na stronie: http://fabryka-imprezy.pl/oferta/organizacja-slubow/dekoracje-swiatlem/.

W razie pytań i wątpliwości, zapraszamy do kontaktu - 696 302 113.

Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1143

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
0 / 5
głosów: 0
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top