"Etna" Artykuły Pirotechniczne

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/8994/150964716717487400.jpg
Elbląg 82-300, woj. warmińsko-mazurskie
Garbary 24-25B
tel.: 502 655 399
http://fajerwerki.etna.elblag.pl/
biuro@etna.elblag.pl

Proponujemy Państwu pokaz sztucznych ogni, który stanie się perfekcyjną kulminacją kapitalnego przyjęcia weselnego, a goście jeszcze długo będą pod wrażeniem niespodzianki. Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie w organizacji tego typu pokazów, dlatego dzięki starannie dobranym efektom i muzyce sprawimy, że Państwa weselny pokaz będzie różnił się od tego tradycyjnego, a współpraca z kamerzystą i fotografem zaowocuje niepowtarzalnymi ujęciami na tle dużego serca, wodospadu, ścieżki z fontann czy unoszących się balonów ledowych z helem.

Przy mniejszym budżecie imprezy oferujemy Klientom zestawy fajerwerków do samodzielnego odpalenia, posiadające zróżnicowane efekty razem z tzw. finałem. Dlatego kupując gotowy zestaw do odpalenia nie musicie się Państwo martwić o dobór efektów – wszystko jest przygotowane i skomponowane przez zawodowców:

- prostota w obsłudze (jeden lont odpala cały pirotechniczny spektakl)

- minimalizacja kosztów (brak opłat obsługi pirotechnicznej i dojazdu)

- kompozycje zapierające dech w piersiach (ładunki osiągają pułap 40-60m).

Zestawy fajerwerków to doskonała propozycja dla pensjonatów, hoteli, restauracji oraz organizatorów imprez firmowych, plenerowych, okolicznościowych czy przyjęć weselnych. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały rok!

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 911

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top