Estilo Dance Studio

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/748/151859933925328400.jpg
Szczecin 71-052, woj. zachodniopomorskie
Kręta 38a
tel.: 606 460 646 lub 500 075 060
http://www.estilostudio.pl
kontakt@estilostudio.pl
Estilo Dance Studio - Szczecin

Estilo Dance Studio

Każdy rodzaj tańca – breakdance na ulicy, balet na scenie, taniec towarzyski na parkiecie, czy zwykłe amatorskie ruchy biodrami – stworzył swój własny język i broni go wszelkimi sposobami. My chcemy pokazać, że taniec jest jeden! Do jakiej muzyki tańczymy i jaki styl nam najbardziej odpowiada – to są szczegóły.

Najważniejszy jest sam taniec – ruch, podczas którego odkrywamy w sobie coś nowego. Komunikujemy się ze światem, choć usta mamy zamknięte. Nagle zdajemy sobie sprawę, że nie mamy żadnych ograniczeń. Coś takiego tkwi w każdym z nas. Siła i witalność, które posiadamy jako ludzie są niewyobrażalne i trudne do uchwycenia. Każdy człowiek jest niepowtarzalny i wyraża się na milion różnych sposobów. Dołącz do tej szkoły i pokaż, jak Ty chcesz zatańczyć, jak chcesz wyrazić siebie!

EDS propaguje taniec jako czynną formę aktywności fizycznej i wspaniały sposób na wypoczynek. Dla EDS to pewna filozofia, którą chce Ci przekazać. To odrobina szaleństwa, mnóstwo dobrej zabawy, radości i uśmiechu. Estilo Dance Studio powstało z myślą o tych wszystkich, dla których taniec to przyjemność, zabawa, miły sposób na spędzenie wolnego czasu...

Serdecznie zapraszamy przyszłe Pary Młode, aby dzięki nam Wasz pierwszy taniec na weselu był wyjątkowy.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2900

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top