ES-WIZAŻ Elżbieta Skoczeń

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/539/149166312857737700.jpg
Gdańsk , woj. pomorskie
Gdańśk
tel.: 604 143 120
http://www.es-wizaz.pl
es-wizaz@es-wizaz.pl
ES-WIZAŻ Elżbieta Skoczeń - Gdańsk

„…Makijaż to nie tylko trend w modzie. Makijaż nie jest również maskowaniem twarzy. Makijaż to sztuka, która odkrywa zalety twarzy i stara się wydobyć na światło dzienne jej indywidualne piękno… „ – te piękne słowa Eddy Kuffner doskonale oddają sens makijażu. Moja oferta skierowana jest zarówno do klientek indywidualnych, chcących poprawić swój wizerunek poprzez makijaż i stylizację sylwetki jak również do firm i instytucji, które chcą podnieść swój prestiż dzięki odpowiednio dobranemu image pracowników, dostosowanemu do zasad Dress Code oraz projektantów mody i fotografów. Jestem otwarta na zawodowe propozycje, bardzo chętnie nawiąże z Państwem współpracę. Wszystko, o czym Państwo zamarzycie… ja namaluję…

Elżbieta Skoczeń

 

Witam Państwa

wizaz, stylizacja, makijaż, ślubny

Makijażem, sztuką upiększania i kreowania wizerunku zawodowo zajmuję się od wielu lat.
Jestem finalistką Międzynarodowych Mistrzostw Makijażu – GOLDEN LIPSTICK oraz posiadam certyfikat Francuskiej Szkoły Makijażu Profesjonalnego i Artystycznego Sophie Lecomte.

Tworzę makijaże na pokazy mody dla znanych polskich projektantów: Ewy Minge, Michała Starosta, Joanny Weyna, Katarzyny Konieczki, Agnieszki Gruszki.

Maluję celebrytów: Magdalenę Soszyńską (Taniec z Gwiazdami),
Kaję Paschalską (Klan, Świat wg Kiepskich),
Wojciecha Dąbrowskiego (Plebania,Pierwsza miłość, Świat wg Kiepskich),
Marek Richter ( Klan, Wiedźmin, Na dobre i na złe, Popiełuszko),
Monikę Richardson (Spikerka TV, dziennikarz),
Natalię Wojdak (You Can Dance),
Mirosława Bakę (Reich, Krótki film o zabijaniu, Chłopaki nie płaczą),
aktorkę Grażynę Wolszczak oraz modelkę Ilonę Felicjańską.

Stylizowałam wokalistkę  rockową Annę Hodowaniec  do jej pierwszej płyty.
Kreowałam wizerunek gwiazdy V Edycji The Voice Of Poland Eweliny Pobłockiej z drużyny Edyty Górniak.

Uczestniczę jako animatorka promocji prowadząc show w wielu akcjach promocyjnych dla : radia RMF FM, RMF MAXXX, portalu INTERIA PL, TVP,TVN i TVP1.

Wykonuję makijaże dla najlepszych fotografów gwiazd między innymi Bartka Wardziaka, Miro Arva, Roberta Lewandowskiego, Kacpra Olejnika, Fotogrupy.

Jestem trenerem ds. kreowania wizerunku, animatorką promocji oraz eventów, wykładowcą w Szkole Wizażu i Stylizacji MaesTria, dawnej La Femme w Gdyni na wydziale Wizaż i Stylizacja, gdzie prowadzę wykłady, kursy i szkolenia. Spod mojego skrzydła młodzi adepci wizażu wyruszają na podbój kolorowego świata makijażu, spełniając swoje marzenia.

Pracuję również dla potrzeb prywatnych i państwowych firm, przeprowadzając szkolenia i kreując firmowy image biznesowy.

Ale też moja przygoda z makijażem spotkała się z inną przygodą- gotowaniem.

Brałam udział w finale programu kulinarnego telewizji TVN ,,Ugotowani.tvn.pl’’, gdzie musiałam zaprezentować swoje zdolności kulinarne). Zapraszam do obejrzenia programu  Ugotowani.tvn.pl  Trójmiasto odc 9 seria 4.

Na co dzień jestem normalną kobietą… Taką jak każda z Was. Moja praca jest moją miłością więc wykonuję ją z największą starannością o Twoje dobro.

Kocham te chwile, kiedy uczę Cię makijażu…gdy pędzelek nieporadnie wypada Ci z dłoni..kiedy z zapałem biegamy po sklepach w poszukiwaniu Twoich nowych spodni .. lub kiedy z łezką w oku stwierdzasz,że zaczynasz nosić spódniczki.. gdy kupujemy Twoją pierwszą parę kolczyków…pierwszy podkład …pomadkę…

Twoja osobista wizażystka ,stylistka i kreatorka wizerunku….

A może coś wiecej??.. Przyjaciółka na dobre i na złe, która cierpliwie wysłucha i doradzi…

Serdecznie zapraszam do makijażowego świata piękna i metamorfoz, gdzie spełniają się wszystkie marzenia…

W tworzenie makijażu angażuje cała swoją wiedzę i fantazję. Każda z nas jest inną, wyjątkową kobietą i poprzez makijaż staram się stworzyć Wasze nowe ja.
Malując uwielbiam bawić się kolorami, jednak zawsze stawiam na perfekcję tworzenia. Makijaż nie jest maska, to retusz natury…
Pozwala nam, choć na chwile zapomnieć się, pokolorować nasz dzień i stworzyć na twarzy uśmiech, a wszyscy Drodzy Państwo zasługujemy na piękno w każdej postaci. Zawód wizażysty-stylisty i kreatorki wizerunku wybrałam z wielkiej miłości. Pozwala mi on spełniać marzenia moje i moich Klientek. Co jest dla mnie największą nagrodą za moja pracę?? Wasze zadowolenie – kochane – oraz świadomość, że mogłam pomóc.

Co oferuję?

Na codzień bardzo dużo czasu poświęcam klientkom indywidualnym. Wykonuję makijaże dzienne, wieczorowe, sylwestrowe, fantazyjne – specjalizuję się w makijażu ślubnym. Maluję i szkolę z zakresu makijażu klientki indywidualne. Dobieram na życzenie kosmetyki pielęgnacyjne i kolorowe. Przeprowadzam metamorfozy i przegląd szafy, kiedy masz chandrę i chcesz się zmienić. Razem możemy wybrać się na wspólne zakupy, gdzie pomogę Ci droga Klientko skompletować nową ,atrakcyjną garderobę na każdą okazję.

Wiem, że dzięki tym zabiegom każda z Was może poczuć się jeszcze piękniejszą i wyjątkową.

Specjalizuję się również w bodypaintingu i makijażu biżuteryjnym, który daje nieograniczone możliwości rozbudzenia myśli twórczej oraz fantazji malarskiej.

Dziękuję za poświęcony czas, zapraszam do obejrzenia mojej strony. Niech czas tu spędzony będzie dla Państwa chwilą odpoczynku i wytchnienia, a może natchnienia?

A to przecież nie koniec… bo makijaż to przygoda na całe życie.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 3272

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top