Emcon: DJ-Wodzirej

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/617/149166312952240800.jpg
Rzeszów 37-100, woj. podkarpackie
Rzeszów
tel.: 697 934 922
http://www.emcon.pl
emcon@o2.pl
Emcon: DJ-Wodzirej - Rzeszów

Od ponad 10-ciu lat prowadzę różnego rodzaju imprezy muzyczne. Posiadam własny sprzęt nagłaśniający oraz oświetlenie sali lub pleneru. Mój teren działania to Polska południowo-wschodnia, ale jestem mobilny i mogę dojechać w każde umówione miejsce.
Jestem w stanie zrealizować każdy pomysł klienta. Zapewniam fachowe doradztwo, oryginalne pomysły na każdą imprezę oraz profesjonalny sprzęt. Muzykę dobieram odpowiedo do danej imprezy oraz bawiących sie gości.
Zapewniam, że będą Państwo mile zaskoczeni jakością moich usług, a każda impreza prowadzona przeze mnie pozostawi na długo miłe wspomnienia w pamięci bawiących się gości.

Na życzenie klienta wykonuje również zdjęcia z prowadzonych imprez.
Za swoje usługi wystawiam rachunki.

SERDECZNIE ZAPRASZAM

Jako DJ WODZIREJ poprowadzę Wasze wesele tradycyjnie lub nowocześnie ale z klasą.
Biorąc pod uwagę, że na weselu bawią się goście w bardzo szerokim przedziale wiekowym, posiadam muzykę trzech pokoleń; począwszy od hitów muzyki lat 60, 70, 80… rock&roll, twist… muzyka latynoamerykańska… muzyka włoska… i wiele innych… po największe hity polskie oraz zagraniczne grane obecnie. W swoim repertuarze posiadam również największe przeboje muzyki disco polo, biesiadnej, itp. Oferowany repertuar jest stale aktualizowany.
Ponieważ każde wesele jest inne, obserwuję przy jakiej muzyce goście weselni się najchętniej bawią i repertuar dostosowuję do danej imprezy. W odróżnieniu od zespołu nie robię długich przerw, jedynie na posiłki a w tle brzmi nastrojowa muzyka aby goście w miłej atmosferze mogli spokojnie zjeść oraz porozmawiać.

Jestem nie tylko DJ-em ale także WODZIREJ-em co na weselu jest bardzo ważne.
Podczas trwania całej imprezy prowadzę zabawy, toasty oraz przyśpiewki biesiadne przy stołach. Moje zabawy są prowadzone śmieszne i z wielkim zaangażowaniem. Staram się „wciągnąć” do zabawy nawet najbardziej „opornych” gości.
To wszystko ma na celu sprawić aby Wasze wesele było niezapomnianym przeżyciem i wszyscy z uśmiechem długo je wspominali.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1983

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top