Effect Studio

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2261/153814900235544400.jpg
Łódź 91-124, woj. łódzkie
Teofilów
tel.: 602 274 589
http://brak
effectstudio@op.pl
Effect Studio - Łódź

Wideofilmowaniem i fotografią zajmujemysię od 1998 r.

Firmę tworzy zespół kompetentnych, wykształconych i ambitnych ludzi, pełnych pasji i zaangażowania, gotowych sprostać najwyższym Państwa wymaganiom.

Naszą pasją jest tworzenie niepowtarzalnych filmów i zdjęć, które w efektowny sposób pokazują rzeczywistość i pomagają zatrzymać w pamięci najważniejsze chwile życia.

Pracując, staramy się jak najwierniej uchwycić wyjątkowe momenty z Państwa życia, będąc jedynie w ich tle, nie krępując naszą obecnością.

Jakość naszych usług gwarantujemy bogatym doświadczeniem a poprzez stałe pogłębianie posiadanej wiedzy związanej z tworzeniem filmów i zdjęć, dążymy do doskonałości .

Pomysłowość i nowe realizatorskie podejście do sztuki filmowej i fotografii pozwala nam na oferowanie Państwu naszych usług na wysokim poziomie. Posiadamy profesjonalny sprzęt, dzięki któremu wykonamy każde zamówienie z najwyższą jakością.

Specjalizujemy się w filmowej i fotograficznej obsłudze uroczystości ślubnych i przyjęć weselnych oraz imprez okolicznościowych i indywidualnych (chrzty, komunie, studniówki, przyjęcia, prywatki, rocznice… itp.). Jesteśmy otwarci na wszelkie inne produkcje na Państwa życzenie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełnąofertą...

Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie Państwa pytania dotyczące realizacji filmów, sesji zdjęciowych i montażu.

Pomożemy w doborze najbardziej odpowiadającego Państwu zestawienia naszych usług.

Jesteśmy uprawnieni do wykonywania czynności zawodowych w zakresie wideofilmowania i fotografowania w miejscach sakralnych podczas

celebracji liturgicznych (śluby, chrzty, komunie, oraz inne uroczystości kościelne itp.) .

Usługi świadczymy na terenie Łodzi i okolic, ale zrealizujemy każdy zlecony przez Państwa reportaż także w innych rejonach kraju.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2224

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
2.50 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top