Efekt - Zespół Muzyczny

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/325/149166312614674700.jpg
Żuromin 09-300, woj. mazowieckie
Szkolna 5/13
tel.: 501 025 891
http://zespolefekt.cdx.pl/
rogozinski.andrzej@gmail.com
Efekt - Zespół Muzyczny - Żuromin

Zespół Muzyczny EFEKT
Jesteśmy czteroosobowym zespołem muzycznym który na rynku muzycznym istnieje od 1995r.
Pochodzimy z Żuromina, małego miasta na północnym mazowszu, co jednak nie przeszkadza nam dojechać w inne miejsca w  kraju, jak również za granicą. Posiadamy własne profesjonalne nagłośnienie  oświetlenie i transport

W skrócie o tym, jak prowadzimy wesele

PIERWSZY TOAST I PIERWSZY TANIEC

Wesele rozpoczynamy od powitania Nowożeńców i gości marszem weselnym, gdy już wszyscy są na sali i trzymają w ręku szampana, wznosimy toast za Młodą Parę. Następnie goście zajmują miejsca przy stołach i podawany jest posiłek - w tym czasie gramy delikatną muzykę. Goście jedzą, piją i oczywiście nie obejdzie się bez "gorzko gorzko" dla Państwa Młodych, może nawet dla świadków, no i ponownego "sto lat". Po tym jak już wszyscy napełnią żołądki i ugaszą pragnienie Para Młoda rozpoczyna wieczór pierwszym tańcem, ale nie sama, prosimy wszystkich gości aby również wzięli udział w tym tańcu, biorąc Nowożeńców do środka.

ZABAWA DO BIAŁEGO RANA

Po oczepinach zostaje już tylko zabawa i jeszcze raz zabawa. Najczęściej wtedy gramy piosenki na życzenie gości. To jest oczywiście program jaki my proponujemy, jeśli narzeczeni mają własne pomysły i propozycje na to, jak przebiegać ma ich wesele, bardzo chętnie je poznamy i zastosujemy.

ROZKRĘCAMY IMPREZĘ

Po oficjalnym otwarciu wieczoru, rozpoczyna się huczna zabawa, a my gości nie oszczędzamy i gramy takie kawałki, które nie pozwalają siedzieć za stołami, bo nogi same rwą się do tańca. Tak jest do momentu, aż goście poczują zmęczenie lub jest podawany kolejny posiłek. Wtedy zapraszamy na jednego złociutkiego, robiąc kilkunasto-minutową przerwę. Po uzupełnieniu płynów, znów wracamy na parkiet. Aby nie było nudno i monotonnie co jakiś czas prowadzimy różnego rodzaju zabawy taneczne w których uczestniczą wszyscy goście. Zabawy te rozkręcają gości i wyzwalają wielką chęć zabawy. W jednej z przerw wędrujemy z gitarami za stoły, gramy i śpiewamy znane piosenki, jednym słowem - biesiadujemy.

OCZEPINY I DZIELENIE TORTU

O północy starym zwyczajem czas na oczepiny!! Rozpoczynamy je tradycyjnie od rzucania przez Parę Młodą welonem i muchą. O kolejnych zabawach nie będę pisał, bo nie chcę zdradzać całej tajemnicy. Zabawy przez nas przygotowane są przyjemne dla uczestniczących, a ciekawe i śmieszne dla obserwujących. Program oczepin zależy oczywiście od Pary Młodej, oni decydują jakie zabawy mają się odbyć. Z reguły zaraz po oczepinach Państwo Młodzi dzielą tort weselny.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 5593

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top