Edka-Studio

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2709/153910606721014900.jpg
Przeworsk 37-200, woj. podkarpackie
Dębów 139a
tel.: 693 413 005
http://https://ed-ka-studio.business.site/
edkastudio@gmail.com
Edka-Studio - Przeworsk

   Filmowanie to nasza pasja, której oddajemy się bezgranicznie, by wasze historie stały się niepowtarzalne i zawsze żywe w pamięci widzów. Jesteśmy legalnie działającą firmą z kilkuletnim doświadczeniem. Pracujemy na terenie całego województwa podkarpackiego,Małopolskiego(możliwość dojazdu poza województwo). Nasza kilkuletnia obecność w branży filmowej pozwala nam odnaleźć się w nawet najtrudniejszych i pozornie trudnych sytuacjach. Dzięki zastosowaniu lustrzanek cyfrowych każde nagranie nabiera niepowtarzalnego, kinowego wyglądu.

   Dynamikę kadrów i różnorodność scen uzyskujemy poprzez szerokie spektrum obiektywów najlepszej klasy, a także dzięki zastosowaniu dodatkowego, nowoczesnego sprzętu m.in.: SLIDECAMERA (szyna), GIMBAL(stabilizator elektroniczny) ,DRON ujęcia z lotu ptaka,oraz najnowszy systemy stabilizacji.

  Chętnie korzystamy z technicznych nowinek, które otwierają przed nami nowe możliwości. Wiemy, że sprzęt to nie wszystko, dlatego inwestujemy też w siebie, tym samym spełniając rosnące oczekiwania Klientów.

  Nasza oferta skierowana jest do wymagających Klientów, którzy cenią sobie wysoką jakość i cechuje ich wysoka wrażliwość odbioru obrazu filmowego.

Staramy się, aby utworzone przez nas kadry przywracały rodzinne wspomnienia.

Nie boimy się podejmować, niebanalnych i niestandardowych wyzwań. Wasze pomysły w połączeniu z naszymi umiejętnościami gwarantują zachowanie indywidualnego charakteru filmu.

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1456

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top