Easylimo - wynajem limuzyn

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1427/153726228489514000.jpg
Szczecin 71-138, woj. zachodniopomorskie
Jana Styki 28
tel.: 889 956 493
http://www.easylimo.pl
EasyLimo@op.pl
Easylimo - wynajem limuzyn - Szczecin

Easylimo to firma założona przez młodych pasjonatów luksusowych aut, energicznie podbijających szczeciński rynek. Chcemy dostarczyć Wam niezapomnianej zabawy na pokładzie naszych samochodów. Pragniemy towarzyszyć w najważniejszych momentach Waszego życia. Oferujemy luksus niewielkim kosztem.

Oferta dla biznesu

Nasza limuzyna jest autem niezwykłym, kiedy przejeżdża przez nasze piękne miasto przyciąga wzrok ludzi niczym magnes. Skorzystaj z niej jako idealnej formy reklamy aby wypromować swój biznes lokalnie. Ceny na tę formę wnajmu są ustalane z klientem indywidualnie.

Oferta ślubna:
Nasza firma oferuje obsługę całej uroczystości (do 5 godzin) w bardzo rozsądnej cenie 1100 zł w soboty i od 500 zł w piątki (do 2 godzin). Mamy także rewelacyjną ofertę LAST MINUTE, podczas której ceny naszych usług negocjujemy!!!

Obsłużyliśmy już ponad 50 uroczystości, gdzie zawsze zostawiliśmy po sobie dobre wrażenie.

Impreza na miescie,wiesz ze musisz sie pokazac, po co brac taksowke i placic za mizerny efekt limuzyna pozwoli Ci na antree zarezerwowane do tej pory dla gwiazd.Poczuj na sobie przez chwile wszystkie spojrzenia,zdobadz sie na odrobine luksusu,zadzwon zdziwisz sie jak niewiele to kosztuje.W dni robocze ceny negocjowalne.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2062

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top