Dynamic Studio Modelowanie Sylwetki

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/170/149166312431352300.jpg
Toruń 87-100, woj. kujawsko-pomorskie
Dekerta 2a/1
tel.: 792 019 630
http://www.dynamicstudio.com.pl
biuro@dynamicstudio.com.pl
Dynamic Studio Modelowanie Sylwetki - Toruń

Godziny otwarcia:

pon - pt. 10.00 - 18.00

sob. 10.00 - 14.00

Witamy w Dynamic Studio SPA magicznym miejscu, gdzie każdego dnia już od 2008 r. dbamy o piękno i dobre samopoczucie naszych klientów.

Regularnie zdobywamy i rozwijamy praktyczne umiejętności oraz zgłębiamy wiedzę z zakresu specjalistycznej pielęgnacji ciała i twarzy, aby zapewnić naszym Klientom najwyższej jakości kompleksową pielęgnację oraz wszechstronne doradztwo i wsparcie.

W swoją pracę wkładamy ogromne zaangażowanie bo traktujemy swój zawód jak pasje i powołanie. Bądź pewny, że wczasie wykonywania przez nas zbiegów, zapraszamy Cię w podróż w stronę dobrego samopoczucia

Dynamic Studio Modelowanie Sylwetki jest jedynym w Toruniu centrum kształtowania sylwetki, w którym łączymy najnowocześniejsze urządzenia odchudzające z tradycyjnymi zabiegami odnowy biologicznej.

W naszej ofercie znajdą Panie połączenie nowoczesnych technologii kształtowania sylwetki wraz ze sprawdzonymi metodami manualnych masaży i zabiegów. Nad całością procesu odchudzania czuwa wykwalifikowana fizjoterapeutka.

Wysiłek jaki podejmują Panie w naszych urządzeniach jest oszczędnością czasu, ponieważ przy sprawdzaniu odpowiednich parametrów naszego organizmu możemy kontrolować spalanie tkanki tłuszczowej, a nie budowanie tkanki mięśniowej, co zazwyczaj następuje przy ćwiczeniach na siłowni.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 3484

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top