Dwór Zbożenna

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1557/149166313735331200.jpg
Przysucha 26-400, woj. mazowieckie
Zbożenna 194
tel.: 603 120 582 lub 22 675 29 78
http://www.dworzbozenna.pl
recepcja@dworzbozenna.pl
Dwór Zbożenna - Przysucha

Dwór Zbożenna to zabytkowy obiekt znajdujący się na terenie malowniczego parku o powierzchni 5 hektarów. XVIII wieczny Dwór i jego otoczenie tworzą wspaniałe tło dla Państwa przyjęcia weselnego. Profesjonalna obsługa i wyborna kuchnia na długo pozostaną w pamięci Państwa Gości.
W naszym Dworze przygotowaliśmy do Państwa dyspozycji cztery sale restauracyjne. Ich układ, oryginalne ściany i sklepienia z XVIII wieku, a także możliwość wyjścia do części parkowej z pięknym widokiem na staw, tworzą niepowtarzalny klimat. W naszym Dworze znajdują się również dwie sale balowe z tarasem, z którego rozpościera się wspaniały widok na park. Możemy również przygotować przyjęcie w plenerze w profesjonalnym namiocie.
Dwór Zbożenna może przyjąć około 150 Państwa gości.

Od Marca 2015 roku istnieje możliwość udzielenia ślubu cywilnego poza urzędem stanu cywilnego. Warunkiem jest, by wskazane miejsce zapewniało zachowanie uroczystej formy ceremonii oraz bezpieczeństwo jej uczestników. Takim miejscem jest bez wątpienia Dwór Zbożenna.
W naszym parku, nad stawem czy też w altanie możemy przygotować dla Państwa wymarzoną ceremonię ślubną.
Zadbamy o jej oprawę, dekorację tak by Państwo mogli uwolnić się od trudów organizacyjnych.

Oprócz Sal restauracyjnych i balowych Dwór Zbożenna to także 22 pokoje hotelowe. Wszystkie pokoje wyposażone są w TV, biurko, telefon, bezpłatny bezprzewodowy Internet, łazienkę z prysznicem, suszarką do włosów.

Specjalnie dla Młodej Pary w prezencie od Dworu Zbożenna dwupokojowy apartament, z możnością wczesnego przyjazdu, tak by już na miejscu przygotować się do tak ważnego dnia.

 Zapraszamy do Dworu Zbożenna

 

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 4113

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top