Dwór Kombornia Hotel & SPA

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/6663/149847052454603600.jpg
Kombornia 38-420, woj. podkarpackie
Kombornia 1
tel.: 13 435 42 89, 13 425 12 54
http://dworkombornia.pl
hotel@dworkombornia.pl
Dwór Kombornia Hotel & SPA - Kombornia

Dwór Kombornia, w XVI w. służył jako ziemiańska siedziba!
To jeden z lepiej zachowanych obiektów rezydencjonalnych na Podkarpaciu.
Ustronne, klimatyczne i uwodzicielsko komfortowe i eleganckie miejsce, roztaczające sie na rozległym, 10 hektarowym terenie zabytkowego parku w stylu angielskim. Obecnie spełnia funkcję czterogwiazdkowego, luksusowego Hotelu SPA z bogatą infrastrukturą Wellness, Centrum Konferencyjnym i bankietowym, Wine Garden Hotel*** oraz Salonem Win Karpackich.

Idylliczna atmosfera oraz klimat ziemiańskiej rezydencji sprawia, że celebrowane są tutaj ważne wydarzenia, które zyskują właściwą do swej rangi oprawę. Jeśli na Wasz Ślub i Wesele poszukujecie urzekającego miejsca, z duszą i charakterem, nie możecie nie skorzystać z usług Dworu Kombornia. Z pewnością spełnimy tutaj Wasze oczekiwania a dzień ten będzie piękny i wyjątkowy.

Organizacjąc z nami tak ważną uroczystość, mają Państwo gwarancję dobrego smaku, nieprzeciętnej jakości oraz profesjonalnej obsługi. Wyobrażenie o tym jedynym dniu jest inne dla każdego. Staramy się  indywidualne traktować Wasze potrzeby, sugestie i marzenia. Dlatego służymy pomocą naszych konsultantów, którzy przygotują ofertę specjalnie pod Państwa pomysły i dopasują propozycje do oczekiwań oraz zadbają o każdy detal.

Na Parę Młodą i jej gości czekają przestronne wnętrza Sali Bankietowej w odrestaurowanym, zabytkowym budynku dawnych stajni dworskich. Dysponujemy w niej przestrzenią na 200 osób a dla tańczących par oddajemy osobną salą taneczną z parkietem oraz wygodnym foyer. Sale wyposażone są w efektywny system klimatyzacji. Ozdobione klasycystycznymi polichromiami stanowią niezwykle klimatyczną oprawę dla ekskluzywnych przyjęć w mniejszym gronie, lub dla kameralnego wesela do 86 osób.

Dworska Kaplica idealnie pasuje na ceremonię złożenia przysięgi małżeńskiej  (zgodnie z obowiazujący od 2015 roku prawem USC).  W celu odbycia ceremonii małżeńskeij, proponujemy Państwu również jeden, ze znajdujących się na tym terenie kościołów, z których dwa wpisane są na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

Wesele w Dworze Kombornia Hotel & SPA**** - pobierz ofertę.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1486

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top