DV ART Marcin Lachnik

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1249/149166313557835800.jpg
Jarosław 37-500, woj. podkarpackie
Czarnieckiego 14/3
tel.: 509 193 522 lub 16 623 02 53
http://brak
fotograf@marcinlachnik.com
DV ART Marcin Lachnik - Jarosław

Witaj – skoro tu trafiłeś to na pewno szukasz fotografa… a może tak tylko – podobają Ci się moje zdjęcia…

Co oferuję? Praktycznie prawie wszystko. Śluby, wesela, sesje narzeczeńskie, rodzinne, ciążowe, porodowe – tak, tak  – porodowe, które wszystkim zaraz kojarzą się bardzo negatywnie. Czy aby na pewno? Zapraszam do obejrzenia moich zdjęć. Może to zmieni nieco punkt patrzenia większości. Czyż może być coś piękniejszego niż uchwycony w obiektywie pierwszy kontakt dziecka z mamą czy z tatą?
Na pewno nie! Szczerze muszę przyznać, że wzruszam się razem z rodzicami bo przecież sam jestem tatą…

Oferuję również sesje kobiece, najbardziej tajemnicze ale też najtrudniejsze, gdzie trzeba pokazać piękno postaci, słuchając ciągle kobiecych narzekań na swój wygląd :P. Takie zdjęcia to wspaniała pamiątka, którą można schować głęboko w szufladzie i wyciągać kiedy tylko przyjdzie na to ochota. Oczywiście tych zdjęć nie zobaczycie państwo na stronie (w sumie to nigdzie ich nie zobaczycie) – są tylko własnością modelki. Prezent na walentynki, rocznicę związku a może na wieczór panieński, a może chcesz zaskoczyć swojego partnera…?

W fotografii wyznaję jedną zasadę – lepiej spróbować coś sfotografować i w razie klapy usunąć, niż nie próbować i nie mieć nic.

Zapraszam również do skorzystania z naszych usług wideofilmowania - www.dvart.pl     -  Cyfrowy zapis wysokiej klasy sprzętem, nowoczesna stylizacja uwzględniająca wskazówki i życzenia klienta. Atrakcyjne ceny

Zapraszam wszystkich zainteresowanych.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 3281

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top