Drukarnia D-Graf

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/263/149166312546748400.jpg
Kraków 30-015, woj. małopolskie
Długa 17
tel.: 12 633 06 78
http://www.dgraf.pl
info@weselewkrakowie.com
Drukarnia D-Graf - Kraków

Jesteśmy najbardziej dynamicznie rozwijającą się firmą w Krakowie specjalizującą sią w druku zaproszeń ślubnych, okolicznościowych oraz usług poligraficznych.

Z myślą o Nowożeńcach drukujemy niezapomniane zaproszenia ślubne /w naszej ofercie ponad 3000 wzorów/, menu, winietki oraz etykiety na wódką weselną.

W zakresie usług poligraficznych oferujemy: druki jedno- i wielokolorowe, ulotki, papiery firmowe, wizytówki, gazetki, foldery, broszury, metki, etykietki, nadruki na: koszulkach, druki reklamowe, samoprzylepne, akcydensowe, kalendarze.

Dziękujemy wszystkim klientom, którzy polecają nas swoim znajomym i partnerom, gdyż świadczy to o wysokim poziomie wykonywanych przez nas usług.

Z uwagi na duże zainteresowanie naszą ofertą, przypominamy, że czas oczekiwania na realizację Państwa zamówień dotyczących Zaproszeń Ślubnych

wydłuża się z każdym kolejnym dniem.

Obecny czas realizacji zamówień to minimum 4 tygodnie.

Aby sprostać Państwa oczekiwaniom, zachęcamy do wcześniejszego składania zamówień.

 
Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 5510

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.43 / 5
głosów: 7
Dodaj swoją opinię i ocenę
Wasze opinie
Dodano: 04.09.2017
Początkowo byłam z Mężem zdecydowana na zamówienie zaproszeń na nasz ślub oraz wszystkich dodatków typu winietki, tablo, menu za pośrednictwem sklepów internetowych. Okazało się, że w świetnej lokalizacji - centrum Krakowa, w "ślubnym zagłębiu" znajduje się studio DGraf. Najmilsza, najbardziej energiczna i elastyczna obsługa na świecie. Po wstępnym wybraniu przez nas modelu, Pan Dominik zaprosił nas na druk próbny, podczas którego przesuwał dosłownie każdą wybraną przez nas linijkę, tak, by ostatecznie uzyskać wersję najbardziej nas satysfakcjonującą. Listę nazwisk przesłaliśmy mailowo, termin realizacji wynosił kilka tygodni, ale był dostosowany do naszych potrzeb. Wszystkie pozostałe dodatki DGraf wykonał na kilka dni przed ślubem, kiedy lista gości była potwierdzona, a menu ustalone. W przypadku naszej pomyłki Pan Dominik zdążył nawet dodrukować potrzebne mam dodatki. Podsumowując - najlepsza drukarnia ślubna w Krakowie, która wychodzi na przeciw potrzeb każdego klienta!
Top