Dragon

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/392/149166312696763100.jpg
Poznań 60-567, woj. wielkopolskie
Bukowska 119
tel.: 61 841 75 37
http://www.pirotechnik.pl
info@pirotechnik.pl
Dragon - Poznań

Jeżeli pragną Państwo nadać wydarzeniom szczególnej atmosfery, sprawić aby były wspominane przez długi czas proponujemy zorganizowanie pokazu fajerwerków.

Firma Dragon powstała w 1990 roku od tylu też lat zajmujemy się organizacją profesjonalnych pokazów sztucznych ogni. Organizowaliśmy pokazy dla: Warty Poznań, Radia RMI, Lecha Poznań, Domu Maklerskiego BMT, Urzędu Miasta, Gazety Poznańskiej. Nasz zespół pirotechników odwiedził niezliczoną ilość imprez firmowych i urodzinowych. Gościliśmy także na różnego rodzaju imprezach masowych oraz weselach, gdzie zawsze zostawialiśmy niezapomniane wrażenia.

W tym dziale pragniemy Państwu zaprezentować kilka pokazów sztucznych ogni realizowanych przez firmę Dragon z Poznania. Muszą Państwo zdawać sobie sprawę z tego, że nagrania wideo jedynie w kilku procentach oddają to co czeka Państwa podczas pokazu fajerwerków zorganizowanego przez firmę Dragon. Pokaz sztucznych ogni widziany na żywo jest czymś niepowtarzalnym i niezapomnianym.

Cena pokazu sztucznych ogni ustalana jest indywidualnie dla każdego klienta a zależna jest od czasu trwania pokazu oraz rodzaju użytych materiałów pirotechnicznych. Zapraszamy do nas, zapewniamy profesjonalną obsługę i doradztwo

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 4309

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top