Dostawa kwiatów - dekoracje ślubne

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1601/149166313780094600.jpg
Świebodzice 58-160, woj. dolnośląskie
Przechodnia 6
tel.: 74 854 62 9 lub 604 837 073
http://www.kwiaciarnia-victoria.pl
zdzislaw208@wp.pl
Dostawa kwiatów - dekoracje ślubne - Świebodzice

"Kwiaty wyrażają więcej niż słowa" - a my staramy się pomagać Państwu wyrazić wszelkie emocje jak najpiękniej.

WESELA

Kwiaty stanowią nieodłączny element uroczystości weselnej, podkreślają wyjątkowość wydarzenia, a jednocześnie są ważną częścią wizerunku Pary Młodej. Doświadczenie podpowiada nam, że nie warto zostawiać tak ważnych decyzji na ostatnią chwilę.

 

Bukiety

Kwiaty to ponadczasowy pomysł na prezent oraz wyrazy wdzięczności. Nie ma znaczenia jaka to będzie okazja, kwiaty zawsze będą w dobrym guście. Aby pomóc Ci w wirze codziennych obowiązków, dostarczymy kwiaty pod wskazany pod Ciebie adres.

 

Wieńce

Gdy ogarnia Cię smutek po stracie bliskiej Ci osoby, chcesz aby moment pożegnania został w pamięci na zawsze. Żałoba może mieć różne kolory, od bieli, poprzez fiolet, do czerni. Pozwól proszę abyśmy wspólnie przygotowali wieniec by uczcić pamięć zmarłego w barwach spokoju i nadziei.

Świętuj z nami specjalną okazję. Niezależnie od tego, czy planujesz małe, czy duże wydarzenie, pomożemy uczynić je niezapomnianym i pięknym.

Szybka dostawa

Dostawa pod wskazany adres nie jest dla nas problemem. A wszystko po to aby wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Obejmujemy dostawą całe Świebodzice. Prosimy o kontakt jeżeli mają Państwo pytania dotyczące warunków i zasięgu dostawy do okolicznych miejscowości.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2200

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top