Dorota Wormuth Salon Sukien Ślubnych

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1432/149166313673344100.jpg
Katowice 40-061, woj. śląskie
Andrzeja 29/2
tel.: 32 781 30 20
http://www.dorotawormuth.pl
salon@dorotawormuth.pl
Dorota Wormuth Salon Sukien Ślubnych - Katowice

Suknie Ślubne

W ofercie naszego salonu znajdują się hiszpańskie suknie ślubne firmy Oronovias, polskie suknie ślubne Gala oraz suknie ślubne amerykańskiego projektanta Alana Evansa. Czas oczekiwania na suknię wynosi od 6 do 10 tygodni. W celu zapoznania się z najnowszą kolekcją zapraszamy do naszego salonu, gdzie znajduje się ponad 160 modeli nowych sukien ślubnych.

W naszym salonie również znajdziecie:

- buty ślubne
- biżuterie ślubną
- suknie wieczorowe
- welony i stroiki do włosów
- bolerka

Dla zainteresowanych dostępne są ekskluzywne samochody Audi Q7 oraz BMW 325Ci cabrio. Samochody wynajmowane są z kierowcą. Dostępność terminów prosimy sprawdzać wysyłając zapytanie na adres salon@dorotawormuth.pl

 

    

O firmie

Otwierając nowy Salon Sukien Ślubnych w centrum Katowic postawiliśmy sobie następujące cele, które stały się naszymi priorytetami:

1. Dostarczyć produkty, które mogą zaspokoić potrzeby każdej Panny Młodej. Cel ten staramy się zrealizować zarówno poprzez zróżnicowanie oferty cenowej, jak i asortymentowej.
2. Zapewnić miłą i profesjonalną obsługę.
3. Stworzyć ekskluzywny klimat zakupów oferując komfortowe przymierzalnie i starannie zaaranżowane wnętrza, a wszystko to mając do dyspozycji ponad 220m2 na dwóch piętrach zabytkowej kamienicy w centrum miasta.

Samochody do ślubu

Dorota Wormuth Salon Sukien Ślubnych pragnie zaoferować Państwu ekskluzywne samochody Audi Q7 oraz BMW 325Ci cabrio. Samochody wynajmowane są z kierowcą. Dostępność terminów prosimy sprawdzać wysyłając zapytanie na adres salon@dorotawormuth.pl lub kontaktując się z nami telefonicznie.

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 13239

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.50 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top