Dom Weselny Małgorzata

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/817/149166313138751800.jpg
Strzeniówka 05-830, woj. mazowieckie
Pruszkowska 116
tel.: 601 285 180
http://www.domweselny-malgorzata.pl/
willaametyst@op.pl
Dom Weselny Małgorzata - Strzeniówka

Wygodna i komfortowa sala weselna.

Wystrój, kolorystyka, dekoracje sprawią, że zechcecie pozostać w tym przytulnym miejscu znacznie dłużej. Poczujecie się wyjątkowo, gdy zaopiekuje się Wami nasza sympatyczna obsługa.

Najpiękniejszy dzień w Waszym Życiu.

Ceremonia ślubna i przyjęcie weselne są dla Was tego dnia najważniejsze i z pewnością chcecie by były wyjątkowe i niepowtarzalne. Na sukces wesela składa się przede wszystkim muzyka i prowadzenie oraz sala i jedzenie. Sympatyczna, dbająca o Waszych Gości obsługa, znakomici kucharze, piękny wystrój, przestronne wnętrze Sali Weselnej Małgorzata przyczynią się do zadowolenia wszystkich biesiadników i spełnienia Waszego marzenia o pięknym i udanym weselu.

Wielkie grono zadowolonych klientów.

Przez lata setki nowożeńców zorganizowało wesele w Małgorzacie. Odbyło się także wiele przyjęć i bankietów, imprez firmowych i Bali Sylwestrowych, na których wspaniale bawiło się mnóstwo gości. Niech rekomendacją będzie fakt, że wielu zadowolonych klientów ponownie do nas wraca. Urządzają wesele swoim kolejnym dzieciom, polecają lokal na imprezę rodzinie i znajomym, organizują chrzciny lub komunię dziecka, świętują własne jubileusze a także zamawiają catering na mniejsze imprezy organizowane w domach. Dołączcie do nich!
Skorzystajcie z pomocy doświadczonych fachowców.

Wszystko co robimy ma na celu spełnienie Waszych marzeń, abyście w dniu swojego święta czuli się naprawdę wyjątkowo. Zamieńcie okres stresujących i żmudnych przygotowań we wspaniałą przygodę, korzystając z naszej wieloletniej praktyki i cennych porad.

Atrakcyjna sala i bogate otoczenie.

Po szaleństwach na parkiecie odpoczniecie na patio z ogródkiem letnim, w otoczeniu drzew i kwiatów. Dużym udogodnieniem dla gości, zwłaszcza jeśli wśród nich są osoby starsze, czy rodziny z małymi dziećmi są pokoje gościnne – wygodne, przytulne, z osobnymi łazienkami. Dla Młodej Pary mamy jeden stylowy pokój gratis. Do dyspozycji jest również duży i oświetlony parking.

Spokój, bezpieczeństwo.

Ślub i wesele to jedno z najpiękniejszych wydarzeń w Waszym Życiu. Świętujcie ten wyjątkowy dzień w Domu Weselnym Małgorzata – miejscu wyróżniającym się wśród innych lokali imprezowych. Położony jest tylko 22 km od centrum Warszawy w cichej, spokojnej miejscowości z dala od zgiełku miasta. Odetchnijcie świeżym powietrzem, poczujcie się bezpiecznie. Dom weselny mieści się na terenie zamkniętym i znajduje się w bezpiecznej odległości od ulicy, co ma duże znaczenie, jeśli wśród gości są dzieci.

Szczegóły techniczne.

  •     Dom Weselny Małgorzata dostosowany jest również dla osób niepełnosprawnych (podjazd, szerokie wejścia, oddzielna toaleta).
  •     Możemy zorganizować przyjęcia zasiadane aż dla 220 osób przy zachowaniu przestronnego parkietu.
  •     Dekoracja sali, pokrowce na krzesła dostajecie za darmo.
  •     Nie pobieramy opłat korkowych, serwisowych, parkingowych.
Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 7974

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.75 / 5
głosów: 4
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top