Dom Weselny Korona

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/661/149166313000855100.jpg
Nadarzyn 05-830, woj. mazowieckie
Pruszkowska 116
tel.: 604 960 221, 606 419 438
http://domweselnykorona.pl/
kontakt@domweselnykorona.pl
Dom Weselny Korona - Nadarzyn

W poszukiwaniu uroczego domu weselnego pod Warszawą trafią Państwo do Strzeniówki, malowniczej miejscowości, położonej niedaleko Pruszkowa. W tym wyjątkowym miejscu znajduje się jedyna w swoim rodzaju sala weselna, której styl i elegancja na długo zapadają w pamięci odwiedzającym nas gościom. Już od progu powita Państwa uśmiechnięta i profesjonalna obsługa, która swym doświadczeniem spełni najbardziej wyszukane wymagania. Weselne potrawy, arcydzieła naszych kucharzy, cieszą wzrok oraz podniebienie, idealnie uzupełniając magiczny nastrój tego wieczoru...

Dom Weselny Korona w Strzeniówce istnieje od 2000 roku i zajmuje organizacją różnorodnego rodzaju przyjęć okolicznościowych takich jak chrzciny, komunie, wesela a także imprezy firmowe oraz studniówki.

Przestrzenna sala weselna umożliwia jednocześnie całonocną zabawę w akompaniamencie zespołu muzycznego, jak również odpoczynek przy stołach zastawionych gorącymi posiłkami.

Wychodząc z założenia, że w trakcie wesela Młoda Para przejmować powinna się jedynie dobrą zabawą oraz radością z czasu spędzonego z najbliższymi do Państwa dyspozycji oddajemy doświadczony zespół kucharzy oraz kelnerów, gotowych spełnić najbardziej wyszukane oczekiwania. W tym wyjątkowym dniu salę weselną uatrakcyjnią ozdoby precyzyjnie dobrane by zapewnić wyjątkowy, niepowtarzalny klimat.

Dodatkowe atrakcje na życzenie

Organizując przyjęcie weselne staramy się nadać mu indywidualny ton, oferując dodatkowe atrakcje takie jak pokazy sztucznych ogni, pokazy iluzjonisty, hipnotyzera oraz niesamowitych, barmańskich umiejętności. Liczba atrakcji do wyboru zawsze pozytywnie zaskakuje odwiedzających nas gości. Możliwość wynajmu fotobudki, wybuchowy balon czy też okazałe wulkany to tylko niektóre z dostępnych opcji.

Zapraszamy do kontaktu!

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 5856

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top