Dobre Foty

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2397/149166315666077300.jpg
Wrocław 50-314, woj. dolnośląskie
Prusa 102/4
tel.: 601 751077
http://www.dobrefoty.pl
kontakt@arekwojciechowski.pl
Dobre Foty - Wrocław

Prawdopodobnie powinienem tu napisać jak jestem doświadczony, ile lat pracuję w tym zawodzie, jakie skończyłem szkoły, ile mam za sobą wystaw czy sukcesów albo nawet jaki mam sprzęt i superfajne obiektywy. Podkreślić jak istotna jest rola fotografa w tym najważniejszym dla Was dniu, dorzucić kilka słów o emocjach zaklętych w kadrze, wspomnieniach tych wyjątkowych chwil, cudownej pamiątce na długie lata i tym podobnych.

Każdy fotograf ślubny to podkreśla, jeden po drugim, dlatego stwierdziłem, że ja nic takiego pisać nie będę. Nie powiem też o tym, że fotografia ślubna jest moją pasją i że robienie Wam zdjęć sprawia mi radość… W końcu wszystko to oczywista oczywistość, a moje zdjęcia albo będą się Wam podobać albo nie i żadne wyplatanie słodkich frazesów temu nie pomoże… ;)

Uwielbiam nurt fotografii humanistycznej reprezentowany przez takich fotografów jak H. Cartier-Bresson, Garry Winograd, Marian Schmidt, Jindrich Streit i wielu innych. Staram się to przenieść na fotografię ślubną na tyle na ile potrafię. Za każdym razem staram się zrobić jak najlepsze zdjęcia i nic poza tym nie jest dla mnie ważniejsze. Tak po prostu.

Wrocław i okolice to miejsca, w których najczęściej pracuję. Dojadę wszędzie tam gdzie trzeba, choćby na drugi koniec świata.

Zapraszam do składania zapytań ofertowych.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2745

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top