DJs Kings - Kruk

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/9014/151540981821257800.png
Modlniczka 32-085, woj. małopolskie
Kasztanowa 14
tel.: 693 756 023
http://djskings.pl
djskings@firmowymail.pl
DJs Kings - Kruk - Modlniczka

DJs Kings powstało z połączenia sił i umiejętności grupy osób, których pasją jest muzyka i dobra zabawa. Nasze kilkunastoletnie doświadczenie w branży sprawia, że możemy zagwarantować 100% najlepszej zabawy, moc atrakcji oraz wiele niezapomnianych chwil w tym najważniejszym dniu życia.

Bezpłatnie dojeżdżamy do 100KM. Jako konferansjerzy na event dbamy o to, by zaproszeni goście byli zadowoleni ze wspólnych spotkań i uroczystości. Oferujemy możliwość wynajęcia profesjonalnego DJ-a na wesele, studniówkę, imprezę firmową oraz festyn.

Jakie powinno być idealne wesele? Jednocześnie sprawnie zorganizowane, pełne atrakcji i zapewniające uczestnikom nieskrępowaną zabawę do białego rana. Jeżeli chcesz, aby najważniejszy dzień Twojego życia na długo zapadł w pamięć wszystkim weselnym gościom, skorzystaj z naszej usługi DJ-a wodzireja do wynajęcia.

Czym zajmie się DJ wodzirej na Twoim weselu?

Jako profesjonalni DJ-e wodzireje zajmiemy się zarówno oprawą muzyczną wesela, jak i prowadzeniem zabaw. Sprawimy, by najważniejszy dzień w życiu państwa młodych stał się niezapomniany także dla gości. Zapewnimy oprawę muzyczną, wizualną i słowną uroczystości.

Repertuar szyty na miarę

Repertuar konsultujemy z Klientami. Świetnie odnajdujemy się w rozmaitych klimatach muzycznych (pop, rock, disco). Gramy zarówno klasyki, jak i utwory współczesne. Podczas posiłków zapewniamy delikatną oprawę muzyczną umożliwiającą swobodną rozmowę, a w pozostałych chwilach gwarantujemy muzyczne szaleństwo.

Zabawy i atrakcje dla każdego

Organizujemy atrakcje angażujące gości w każdym wieku. Nie zmuszamy do zabawy - tworzymy atmosferę, która nie pozwala zaproszonym wysiedzieć przy stole. Prowadzimy imprezy z dużym wyczuciem i smakiem. Dbamy również o dodatkową oprawę - konfetti, bańki mydlane. Podoba Ci się efekt tańca w chmurach? Proszę bardzo, zapewnimy sprzęt do wytwarzania ciężkiego dymu i zajmiemy się jego obsługą

Toasty i dedykacje wygłaszane z wdziękiem

Na weselach wcielamy się także w rolę konferansjerów. Istotne punkty uroczystości (toasty, podziękowania) zapowiadamy adekwatnie do ich wagi. Nie dominujemy imprezy - wiemy, że to państwo młodzi są jej głównymi bohaterami.

Niezawodny sprzęt

  • Własny sprzęt sprawia, że nasz repertuar wybrzmiewa zawsze w najwyższej jakości dźwięku. Na życzenie udekorujemy Twoją salę weselną za pomocą światła. Pomożemy stworzyć wymarzoną scenerię na parkiecie i poza nim - oświetlimy stoły czy elementy aranżacji, zapewnimy dynamiczne efekty świetlne.
  • To zależy od Ciebie. Mamy potwierdzone sukcesami doświadczenie w jednoosobowej obsłudze wesel - z powodzeniem wcielamy się wtedy w rolę i DJ-a, i wodzireja. Na życzenie Klienta zapewniamy obsługę dwuosobową - DJ-a zajmującego się wyłącznie oprawą muzyczną i wodzireja czuwającego nad samopoczuciem gości i przebiegiem imprezy.

Czy DJ korzysta z legalnych źródeł muzyki?

Nie bez powodu nazywamy się profesjonalistami. Znamy przepisy dotyczące prawa autorskiego i działamy zawsze zgodnie z nimi. Pracujemy, wykorzystując w pełni legalne źródła utworów.

Jakie zabawy przeprowadza wodzirej?

Najczęściej są to zabawy taneczne lub integrujące gości. Wiele par decyduje się również na urozmaicenie oczepin (wykupywanie pantofelka panny młodej, quizy dotyczące dopasowania i zgodności pary młodej). Atrakcją towarzyszą rozmaite gadżety czy elementy garderoby. Goście dobrze bawią się także podczas niezobowiązujących konkursów. Coraz popularniejsze staje się również karaoke.

Nasi DJ-e wodzireje na Twoim weselu

Każda uroczystość jest dla nas kolejnym wyzwaniem. Zapewniamy obsługę wesel tradycyjnych, tematycznych czy plenerowych. Nasi DJ-e wodzireje prowadzili imprezy w krakowskim hotelu Gołębnik, karczmie Skansen Smaków pod Kryspinowem, sali weselnej pod Opocznem i wielu innych miejscowościach. Najczęściej działamy na terenie Krakowa, Skawiny, Wadowic, Nowego Sącza, Wieliczki i Nowego Targu, ale można nas spotkać także w innych miastach. Skorzystanie z naszych usług to gwarancja wysokiej jakości w dobrej cenie. Całkowity koszt wynajęcia DJ-a wodzireja uzależniony jest od kilku czynników - wielkości wesela, ilości potrzebnego do oprawy uroczystości sprzętu, życzeń Klienta dotyczących dodatkowych atrakcji, czasu trwania imprezy (ewentualna obsługa poprawin). Skontaktuj się z nami, by ustalić wszystkie szczegóły dotyczące najważniejszego dnia w Twoim życiu!

Nasz zespół:

Marcin
Kruk

Grzegorz
Baster

Łukasz
Białas

ZOBACZ NASZĄ GALERIE

Skontaktuj się z nami i zarezerwuj sobie moc atrakcji.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 913

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
0 / 5
głosów: 0
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top