Dj's Group Wodzirej Dj

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/669/149166313010867300.jpg
Namysłów 46-100, woj. opolskie
Jana Pawła II
tel.: 77 547 26 56, 501 895 843, 501 646 641
http://www.musicfun.pl
dj-wesele-dg@wp.pl
Dj's Group Wodzirej Dj - Namysłów

Uroczystość weselna to zawsze wielkie przeżycie i chyba każdemu zależy aby wszystko wypadło jak najlepiej.

Oprawa muzyczna jest równie ważnym elementem udanego wesela jak piękna suknia, bogate menu, czy wystrój sali; dlatego nie można zdawać się na przypadek przy wyborze zespołu, czy wodzireja. Poprowadzimy waszych gości do pierwszego tańca i wielu konkursów zaaranżowanych specjalnie by zabawa nie ograniczała się tylko do tańca.

Zależy nam by biesiadujący z wami zapamiętali ten wieczór na długo a nad ranem nie mieli sił ani chęci zejść z parkietu. Szalona zabawa przy dźwiękach dobrze znanych przebojów zarówno tych współczesnych jak i naszych rodziców odtwarzanych z nagłośnienia najwyższej jakości, wesołe (nie chamskie) zabawy, chwile wzruszenia, ciekawe oczepiny, toasty na sali dodatkowo wzbogaconej kolorowymi światłami.

Gramy również wesela bezalkoholowe dając państwu młodym za każdym razem swobodę doboru repertuaru i zabaw.

Urodziny w twoim ogrodzie, rocznica ślubu w lokalu czy andrzejki u ciebie w domu.

Zanim zaczniesz zmagać się z organizacją takiej imprezy skontaktuj się z nami, to my mamy doświadczenie w takich sprawach. Nasza oferta obejmuje zarówno organizację 18-tych urodzin dla kilkunastu gości, złote wesele na kilkadziesiąt osób, jak i np. otwarcie nowego salonu piękności czy marketu organizowane w plenerze przy występach znanych zespołów estradowych.

Prowadzimy zabawy andrzejkowe, sylwestrowe, dni dziecka, dożynki, imprezy religijne i wszystkie inne wymagające oprawy muzycznej, oświetlenia, i całej logistyki.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1044

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top