Dj Sławek Wodzirej na wesele z klasą

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3835/149166318363615000.jpg
Zabrze 41-800, woj. śląskie
Pawliczka
tel.: 511 805 209
http://www.djslawek.slask.pl
djslawek@op.pl
Dj  Sławek Wodzirej na wesele z klasą - Zabrze

Wesele to dla Pary Młodej najważniejszy dzień w życiu i większość z nich ma w głowie jak ma wygladać ich wesele. Ja swoim doświadczeniem staram się doradzić jak zrobić to najlepiej, czego raczej unikać, a na co zwrócić szczególną uwagę.

Zawsze zapraszam Młodych na spotkanie na którym obszernie rysuję obraz wesela, jednocześnie pokazując film dvd, aby ułatwić podjęcie decyzji.

Spotkanie takie jest oczywiście niezobowiązujące, ma jedynie pokazać mój sposób pracy.

No to teraz trochę o muzyce…

Gram muzykę dostosowaną do upodobań gości, do charakteru wesela oraz wcześniej wstępnie omówioną z Parą Młodą. 

Opieram się na największych przebojach lat 60,70,80,90 (taki rodzaj przeważa), a co dalej dzieje się z muzyką no to moja w tym rola żeby wyczuć gości. Czasami wesele idzie muzycznie w stronę biesiadno- disco polową, a czasami tego repertuaru wogóle nie usłyszycie. Kiedy indziej znów gram wesela na których więcej jest muzyki współczesnej (szczególnie po północy) lub właśnie odwrotnie i wesele staje się trochę bardziej rockowe.

Moim priorytetem jest dopasowanie muzyki pod Gości, tak żeby każdy znalazł coś dla siebie i żeby na drugi dzień mówił tylko o zabawie.

Podczas wesela jestem również wodzirejem, tzn osobą która całość prowadzi i „wszystko ogarnia”. Prowadzę zabawy (ale nie takie na których ja się uczyłem) tzn nie ma zabaw typu przeciąganie jajka przez nogawkę itp. Mają one być śmieszne, a nie ośmieszające. Oczywiście wcześniej ustalam to z Parą młodą. Prowadzę również wszystko inne bez czego babcie i ciotki wyrzuciły by mnie z wesela gdyby nie było (oczepiny, podziękowania dla rodziców, toasty)

Jednak tak jak pisałem wszystko to ustalane jest z Parą Młodą.

Do swojej dyspozycji na weselu mam ok 10tys nagrań (oczywiście oryginalnych) co pozwoli mi na zaspokojenie najbardziej wybrednych gustów muzycznych. Posiadam również bardzo nowoczesny sprzęt na którym pracuję, oraz nagłośnienie które…napewno wystarczy

Nad głową umieszczoną mam rampę z oświetleniem. Wszystko oczywiście w technologii led. Efekt lamp wzmacnia się dodatkowo użyciem dymu, który to zapewnia doskonały efekt. Najnowszym moim nabytkiem jest specialny parawan led, który ustawiony przed moim stanowiskiem, zasłania niepotrzebne kable i przewody, a co ważniejsze świetnie wygląda.

Nie chodzi tu żeby zrobić dyskotekę z wesela, ale goście lepiej się bawią gdy cała sala świeci się i wiruje kolorami.

Jeżeli chociaż troszeczkę zainteresowałem Was tym co robię i szukacie osoby charyzmatycznej, z poczuciem humoru, oraz potrafiącej się wczuć w klimat Wesela to proszę o kontakt. Jeżeli termin będę miał wolny spotkamy się i omówimy wszystko. 

Uffff. ale się rozpisałem ale to tylko drobna część rzeczy które musicie wiedzieć organizując swoje wesele i chcąc aby było one niezapomniane.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1321

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top