Dj Romano

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3869/153736698035616900.jpg
Sandomierz 27-600, woj. świętokrzyskie
Koseły
tel.: 504 732 428
http://www.djromano.pl
djromano@wp.pl
Dj Romano - Sandomierz

Nazywam się Roman Kaczmarczyk, jako DJ pracuję już ponad 15 lat.

Zajmuję się profesjonalną oprawą muzyczną i prowadzeniem imprez okolicznościowych (w formie prezentera muzycznego) takich jak wesela, poprawiny, studniówki, urodziny, imieniny, dyskoteki, osiemnastki, andrzejki, dancingi, bale karnawałowe, prywatki, bankiety, bale sylwestrowe, zabawy taneczne, imprezy plenerowe i firmowe.

Posiadam profesjonalny sprzęt grajacy, oświetleniowy, potężny repertuar muzyczny, bogate doświadczenie jako DJ, właśnie to pozwala mi dopasować muzykę dla każdego pokolenia, bo to nieodzowny element udanej i dobrej zabawy.

Dysponuje także sprzętem do karaoke więc każdy może sobie pośpiewac ulubione i wybrane piosenki, zaprezentować film multimedialny, zdięcia z młodzieńczych bądż terażniejszych lat.

 

Obsługa Muzyczna Imprez Obejmuje:

- wesele
- bal sylwestrowy
- studniówkę
- półmetek
- bal karnawałowy
- imprezę firmową
- bankiet
- dancing
- urodziny
- jubileusz
- osiemnastkę
- dyskotekę
- imprezy karaoke
- i wiele innych...

W ofercie nagłośnienie każdej imprezy, nowoczesne oświetlenie, bogaty repertuar muzyczny dostosowany do imprezy, żywiołowe prowadzenie,konferansjerka - własny transport.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1544

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
2.75 / 5
głosów: 4
Dodaj swoją opinię i ocenę
Wasze opinie
Dodano: 28.02.2020, ocena: 5
Z panem Romanem zetknęłam się kilkukrotnie podczas imprez rodzinnych i od razu bardzo mi się spodobał jego styl pracy. Tak, bo to widać, że pan Roman podczas prowadzenia imprezy autentycznie pracuje. Obserwuje co się dzieje na parkiecie i na bieżąco dostosowuje utwory, a nie leci po kolei z przygotowanej wcześniej playlisty. I to naprawdę czuć. Współpracowałam też z panem Romanem jako organizator imprezy i powiem krótko: profesjonalizm, kultura i humor. Potrafił przekonać do siebie największych dj'owych sceptyków a dodatkowo jest konkurencyjny cenowo. Krótko mówiąc pan Roman jest świetny. Polecam gorąco.
Top