DJ na wesele

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3899/149166318588612000.png
Katowice 40-743, woj. śląskie
Studencka 16
tel.: 885 028 004
http://strona aktualizowana
djimprezowy@gmail.com
DJ na wesele - Katowice

Niech zgadnę, za jakiś czas wesele, a dj na wesele jeszcze nie wybrany?! No chyba, że szukacie jakiejś kapeli… Jeżeli jednak Wasz plan to dj na wesele to dobrze trafiliście! Od wielu lat zajmujemy się oprawą muzyczną wesel i imprez okolicznościowych. Do każdego zlecenia podchodzimy z dużym zaangażowaniem i zawsze dbamy o to, aby ten najważniejszy dzień w Waszym życiu pozostał na długo w pamięci. Nie od dziś wiadomo, że najlepsze pomysły powstają, gdy łączy się pracę z dobrą zabawą. Tak właśnie jest z naszą firmą.

Posiadamy kompletne zaplecze techniczne by obsłużyć każdą imprezę, a do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Jedno z pytań, które na początku planowania wesela musi postawić sobie młoda para jest następujące: dj na wesele czy może zespół? Obecnie coraz więcej przyszłych nowożeńców wybiera jednak dj’a na wesele. Dlaczego? Dobra kapela to koszt minimum 5 tys złotych, natomiast dj na weselu bierze co najwyżej połowę z tej ceny. Kolejnym kluczowym argumentem jest repertuar. Zespoły często mają mocno okrojony zestaw piosenek i może on nie zadowolić wszystkich gości.

Dj na weselu zawsze zadba o to by zaspokoić gusta najbardziej wybrednych gości. Czy wyobrażacie sobie sytuację, w której po wydaniu 5 tys. zł na konkretną kapelę okazuje się, że nie do końca jednak Wam się spodobała? Jest to bardzo niezręczna i pechowa sytuacja, a czasu niestety nie będzie dało się odwrócić. Na szczęście dj na wesele jest jedną z alternatywnych propozycji. Podobno nie wypada się chwalić, jednak my chętnie powiemy dlaczego z naszych usług wszyscy są zadowoleni. Odpowiedź wydaje się banalnie prosta – proponujemy bardzo wysoką jakość w stosunku do ceny. U nas kompletna oprawa muzyczna wesela z wysokiej klasy nagłośnieniem oraz oświetleniem zaczyna się już od 1200 zł!

Nasze duże doświadczenie sprawia, że nie pozwolimy by było to dla Was kolejne zwykłe wesele. Ktoś może spytać skąd ta niska cena? W przeciwieństwie do konkurencji dla nas każde zlecenie to bardzo dobra zabawa. Uważamy, że dj na wesele Śląsk to nie może być sposób na życie, a jedynie sposób na dorobienie kilku groszy. Jeżeli uważasz, że dj na wesele Śląsk to także Twój wybór zapoznaj się z naszą ofertą.

dj na wesele jednodniowe – 1200 zł + dojazd

profesjonalne nagłośnienie (1 kw na stronę)
profesjonalne oświetlenie – dwa skanery, dwie głowy, 4x par led, laser, gobo fx,
dodatki – wytwornica dymu
dj/wodzirej podczas wesela
wcześniejsze konkretne ustalenie przebiegu wesela
projektor oraz ekran projekcyjny GRATIS!

dj na wesele dwudniowe – 1700 zł + dojazd

profesjonalne nagłośnienie (1 kw na stronę)
profesjonalne oświetlenie – dwa skanery, dwie głowy, 4x par led, laser, gobo fx,
dodatki – wytwornica dymu
dj/wodzirej podczas wesela
wcześniejsze konkretne ustalenie przebiegu wesela
projektor oraz ekran projekcyjny GRATIS!

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1587

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top