DJ MARTINEZ

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1626/154029514967696600.jpg
Warszawa 01-728, woj. mazowieckie
Powązkowska
tel.: 602 204 321
http://djmartinez.pl
dj.martinez@op.pl
DJ MARTINEZ - Warszawa

Z muzyką praktycznie i technicznie związany jestem od dziecka. Swoje szlify zdobywałem u boku starszego kolegi - dj'a. Napawany chęcią "muzykowania" postanowiłem w roku pańskim 2008 świadczyć kompleksowe usługi w zakresie oprawy muzycznej imprez okolicznościowych. Na swoim koncie mam takie imprezy jak: wesela, 18-nastki, imprezy firmowe, studniówki, sylwestry, dancingi itp.
 

Zdobyte doświadczenie oraz zaangażowanie, jakie wkładam w prace, pozwala mi zaoferować Państwu najwyższy standard usług. To właśnie dzięki temu na Państwa imprezie zagoszczą największe gwiazdy polskiej i światowej estrady, a przeboje w ich oryginalnym wykonaniu sprawią, ze każdy uczestnik znajdzie coś dla siebie.

Na swoim weselu jesteście (i powinniście być) gwiazdami wieczoru i to od Was w dużej mierze zależy to, jak będą bawić się Wasi goście. O muzykę i całą oprawę nie martwcie się to Wasz dzień, a ja zrobię wszystko by było to przyjęcie o jakim marzyliście.

Dysponuję praktycznie każdym rodzajem muzyki .Dj-prezenter nie robi długich przerw, każdy może bawić się wtedy kiedy ma na to ochotę! Nie mam sztywno ustalonego planu imprezy, a muzyka jest dostosowywana na bieżąco do charakteru imprezy gustu wszystkich gości oraz do ich wieku.

ZAPRASZAM.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2017

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top