DJ Grzesiek

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2312/149166315490971200.jpg
Radom 26-600, woj. mazowieckie
Radom
tel.: 509 602 993
http://djgrzesiek.com.pl
biuro@djgrzesiek.com.pl
DJ Grzesiek - Radom

Witam, jeżeli szukasz Dj&Wodzireja na swoją imprezę to znaczy, że Jesteś na dobrej drodze. Graniem i zabawianiem gości na imprezie zajmuję się od ponad 15-stu lat. Moje doświadczenie i podejście indywidualne do każdego organizatora imprezy, pozwoli nam zorganizować zabawę na najwyższym poziomie i każdy z gości będzie zadowolony a o to właśnie nam chodzi.
Gram na imprezach każdego typy: imprezy firmowe, wesela, sylwester, studniówka, poprawiny, urodziny, etc.

Dla mnie impreza to poprowadzenie wszystkiego od a-z, czyli na początku po twoim telefonie, umawiam się na odpowiedni termin i przedstawiam materiał z imprez, na których grałem (film), słucham czego Ty oczekujesz ode mnie i jaką masz wizję na zabawę, którą organizujesz, wypracowujemy wspólny scenariusz danej imprezy, podpisanie umowy, na dwa tygodnie przed planowaną imprezą spotykamy się lub zdzwaniamy aby potwierdzić ten scenariusz i mamy czas na ewentualne poprawki, doradzić co można jeszcze ulepszyć aby Twoja impreza była szczególna i wyjątkowa, w dniu imprezy przyjeżdżam na podane miejsce, rozkładam sprzęt i o ustalonej godzinie zaczynam zabawę, witając przybyłych gości w imieniu organizatora lub sam powitasz.

Na imprezie nie zajmuję się tylko puszczaniem muzyki, wcielam się w rolę Wodzireja, ludzie lubią gdy się do nich mówi i prowadzi różnorakie zabawy, typu kaczuszki, greg zorba, kankan, jedzie pociąg z daleka, kółeczka itp. Widząc uśmiech i zadowolenie gości mam ogromną satysfakcje z wykonywanej pracy. Repertuar dopasujemy do rodzaju imprezy i upodobań gustu muzycznego gości, posiadam profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy jak i oświetlenie.
 

Nadmienię jeszcze, że obsługą imprezy zajmujemy się we dwóch z moim kolegą Jackiem, z którym wspólnie prowadzimy imprezy od wielu lat. Jacek gra na akordeonie także na Twoje życzenie i gości możemy umilić czas biesiadą za stołami w rytmach Hej Sokoły, Szła dzieweczka do laseczka, toasty, A wszystko te czarne oczy, itd. Przy dźwiękach akordeonu i tamburyna możemy rozbujać przy stole gości na lewo na prawo w górę i w dół……

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2030

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top