DJ Fantomasz

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2067/149166314908087700.jpg
Biała Podlaska 21-500, woj. lubelskie
Budkiewicza
tel.: 530 083 083
http://www.fantomasz.pl
wodzirej@fantomasz.pl
DJ Fantomasz - Biała Podlaska

Jeśli chcesz, by twoją imprezę poprowadził człowiek orkiestra - prezenter muzyczny, wodzirej i konferansjer, to dobrze trafiłeś. Prowadzenie imprez jest moją pasją.

Posiadam predyspozycje do rozbawiania ludzi, rozkręcania imprez. Dobrze się czuję w tym co robię, postanowiłem więc moją pasję połączyć z pracą. A stało się to tym łatwiejsze, że praca ta sprawia mi wiele przyjemności.

Na weselach i innych imprezach nie prowadzę zabaw ośmieszających, wprowadzających innych w zakłopotanie czy zażenowanie. Państwo Młodzi, którzy często nie chcą takich zabaw, skracają oczepiny do minimum lub rezygnują z nich w ogóle. Jeśli chodzi o mnie, mam worek pomysłów na zabawy alternatywne, oraz na takie wersje znanych zabaw oczepinowych, które nikogo nie urażą, a jednocześnie rozśmieszą i rozbawią.

W zależności od rodzaju imprezy serwuję muzykę różnych gatunków. Uwzględniam propozycje organizatorów, dedykacje, gram utwory na życzenie. Na bieżąco obserwuję reakcje gości i odtwarzam ich ulubione piosenki.

Spełniam się jako konferansjer na festynach, didżej i wodzirej na weselach, prowadzę imprezy firmowe, dyskoteki szkolne, karaoke, bale, studniówki, półmetki, osiemnastki, imprezy w konkretnym stylu (np. biesiadnym, rockowym, latynoskim…), zabawy dla dzieci (w plenerach, przedszkolach, salach zabaw, domach), imprezy bezalkoholowe, prymicje itp.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1813

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top