DJ Fantomasz

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2067/149166314908087700.jpg
Biała Podlaska 21-500, woj. lubelskie
Budkiewicza
tel.: 530 083 083
http://www.fantomasz.pl
wodzirej@fantomasz.pl
DJ Fantomasz - Biała Podlaska

Jeśli chcesz, by twoją imprezę poprowadził człowiek orkiestra - prezenter muzyczny, wodzirej i konferansjer, to dobrze trafiłeś. Prowadzenie imprez jest moją pasją.

Posiadam predyspozycje do rozbawiania ludzi, rozkręcania imprez. Dobrze się czuję w tym co robię, postanowiłem więc moją pasję połączyć z pracą. A stało się to tym łatwiejsze, że praca ta sprawia mi wiele przyjemności.

Na weselach i innych imprezach nie prowadzę zabaw ośmieszających, wprowadzających innych w zakłopotanie czy zażenowanie. Państwo Młodzi, którzy często nie chcą takich zabaw, skracają oczepiny do minimum lub rezygnują z nich w ogóle. Jeśli chodzi o mnie, mam worek pomysłów na zabawy alternatywne, oraz na takie wersje znanych zabaw oczepinowych, które nikogo nie urażą, a jednocześnie rozśmieszą i rozbawią.

W zależności od rodzaju imprezy serwuję muzykę różnych gatunków. Uwzględniam propozycje organizatorów, dedykacje, gram utwory na życzenie. Na bieżąco obserwuję reakcje gości i odtwarzam ich ulubione piosenki.

Spełniam się jako konferansjer na festynach, didżej i wodzirej na weselach, prowadzę imprezy firmowe, dyskoteki szkolne, karaoke, bale, studniówki, półmetki, osiemnastki, imprezy w konkretnym stylu (np. biesiadnym, rockowym, latynoskim…), zabawy dla dzieci (w plenerach, przedszkolach, salach zabaw, domach), imprezy bezalkoholowe, prymicje itp.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2315

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.50 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Wasze opinie
Dodano: 30.08.2021, ocena: 5
Muzyka, zabawa, reakcja na potrzeby gości to jest to, co obok posiłków na weselu jest niezbędne do udanej weselnej zabawy. Już podczas pierwszego spotkania widzieliśmy, że nie zawiedziemy się na Panu Tomaszu. Teraz, tydzień po weselu mogę z całą pewnością i odpowiedzialnością za swoje słowa polecić go! Gwarantowany pełen parkiet do 4 rano z uśmiechniętymi od ucha do ucha gośćmi. Polecam z całego serca!
Top