Dj B&S Błażej Szczurek

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1660/149166313944437600.jpg
Dukla 38-450, woj. podkarpackie
Żwirki i Wigury 11a
tel.: 509 039 970
http://Dukla
blazejszczurek@neostrada.pl
Dj B&S Błażej Szczurek - Dukla

Swoją ofertę kieruję do właścicieli dyskotek, pubów, dyrekcji i samorządów wszelkich szkół oraz osób prywatnych i innych instytucji. Swoja działalność prowadzę na terenie woj. Podkarpackiego Rzeszów Krosno Jasło Sanok ale istniej możliwość dojechania w każde inne miejsce w kraju. Z mojej strony możecie państwo liczyć na : pełen profesjonalizm i poważne podejście do sprawy. Każdego klienta traktuję indywidualnie.

Dla mnie każda impreza to coś niepowtarzalnego dlatego staram się dbać o idealny klimat i zadowolenie gości/klubowiczów. Gram wszystko i dla każdego. Żadnego problemu nie stanowi dla mnie przygotowanie utworów na życzenie. Specjalizuję się w imprezach muzycznych typu : Wesela, poprawiny, imprezy retro/disco, dancingi, karaoke, imprezy szkolne, 18stki, półmetki, bale gimnazjalne, studniówki + poprawiny, imprezy firmowe, plenerowe oraz festyny. Staram się być elastyczny pod każdym względem i odpowiedzialny za Waszą zabawę.

Zapraszam również do zapoznania się z moją ofertą weselną - w tym celu proszę o kontakt telefoniczny, bezpośredni, e-mail.

Pozdrawiam Błażej Szczurek

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2675

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top