Dj Art

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1886/149166314489515000.jpg
Warszawa 03-687, woj. mazowieckie
Wyspowa 6
tel.: 793 980 200
http://art-dj.pl
dj@art-dj.pl
Dj Art - Warszawa

DJ Arman & ART DJ – Jestem profesjonalnym DJ-em z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych. Wraz z moimi współpracownikami tworzymy ART DJ Events, która zajmuje się nie tylko oprawą muzyczną, ale także oświetleniem oraz wieloma dodatkami tak aby Twoja impreza była wspaniała.

Pracujemy wyłącznie na sprzęcie wysokiej klasy, dzięki czemu macie Państwo gwarancję wysokiego poziomu usługi. Nasze stanowisko pracy wygląda nowocześnie i bardzo estetycznie. Oprócz dobrych narzędzi naszą pracę cechuje profesjonalne i bardzo elastyczne podejście, dzięki czemu jesteśmy w stanie zadowolić najbardziej wymagających klientów.

Kompleksową usługę DJ / wodzirej oferujemy na imprezy takie jak:

wesela,

imprezy firmowe,

studniówki,

gale,

konferencje,

inne uroczystości okolicznościowe.

Wesele

To bardzo ważne, aby wybrać odpowiedniego Dj na wesele, ponieważ taka uroczystość odbywa się najczęściej raz w życiu. Aby Dj na weselu był w stanie zagrać odpowiednią muzykę musi bardzo uważnie obserwować gości, tak aby trafić w gusta muzyczne. 

Zajmiemy się kompleksową oprawą muzyczną Państwa wesela. Dbamy o wspaniały klimat, świetnie dobraną muzykę oraz zabawy weselne. Dodatkowo w zależności od Państwa upodobań proponujemy muzyków live takich jak: saksofonista, wokalistka, akordeonista. Zapewniamy również wspaniałe nowoczesne oświetlenie parkietu oraz sali, a wszystko po to abyście Państwo byli zadowoleni.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 3035

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top