Diamonds For You

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2947/153130320954048400.png
Świebodzice 58-160, woj. dolnośląskie
Krasickiego 24a
tel.: 505 057 598
http://www.diamondsforyou.pl
info@diamontsforyou.pl
Diamonds For You - Świebodzice

Nasza firma istnieje na rynku od 2001 roku. Jesteśmy członkiem Klubu Absolwentów Wysokiej Rady Diamentów w Antwerpii, Stowarzyszenia Absolwentów Gemologicznego Instytutu Ameryki - GIA Alumni Assoctiation  oraz członkiem Stowarzyszenia Rzeczoznawców Jubilerskich.

Dzieki mozliwości bezpośredniego kontaktu ze szlifierniami diamentów na całym świecie  mamy możliwość  zaoferować najwyższej klasy, oszlifowane naturalne  diamenty. Posiadamy diamnety zarówno w klasycznej lini barw Cape, jak i te w kolorach fantazyjnych - poprzez zielone, niebieskie, różowe i żółte - po najniższych cenach Dzieki czemu sa dostepne dla praktycznie każdego konsumenta.


Oferujemy Klientom diamenty o szlifie klasycznym okrągłym diamentowym, jak te o szlifach fantazyjnych. Kamienie oferowane przez nas oprawiamy w wysokiej jakości 14 karatowe złotożółte i białe próby 0,585.

Pierścionki zaręczynowe i okolicznościowe, które proponujemy maja na celu  wyeksponowanie samego diamentu - wysokiej jakości kamienia - aby podkreślić jego wyjątkowe piękno.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1314

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 3
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top