Dekoratorki

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/9046/151697325908832300.jpg
Wiry 62-040, woj. wielkopolskie
Poznańska 14b/1
tel.: 502 276 633
http://www.dekoratorki.pl
kontakt@dekoratorki.pl
Dekoratorki - Wiry

Dekoratorki

Dekoracje, aranżacje, zabawa detalami to nasza pasja. Uwielbiamy tworzyć niepowtarzalne projekty i pracować z naszymi klientami. Kompozycje dopasowujemy do oryginalnych pomysłów i wymagań klientów. Podczas spotkania staramy się poznać marzenia, a w trakcie realizacji urzeczywistnić je. Jesteśmy przekonani, że im bardziej nietypowa aranżacja, tym więcej zabawy w tworzeniu dekoracji.

Nasz zespół to grupa ludzi z wyjątkowymi zdolnościami manualnymi i dużym doświadczeniem. Jesteśmy po szkołach florystycznych, plastycznych, kursach designu i projektowania. Śledzimy trendy dekoracyjne i staramy się, aby każda uroczystość zachwycała przybyłych gości.

Projekty i aranżacje to pasja właścicielki firmy. Jej dbałość o detale i drobne szczegóły powoduje, że każda aranżacja jest niepowtarzalna.  Ma olbrzymie doświadczenie florystyczne i organizacyjne. Jej wiedza na temat ślubów, wesel i przyjęć to ponad 10 lat działalności w branży. Kursy designu i projektowania, aranżacja wnętrz i wszystko, co można zrobić samodzielnie to jej hobby.

Szukacie firmy, która spełni wysokie wymagania? Chcielibyście mieć pewność, że kwiatowe aranżacje będą oryginalne i wykonane na najwyższym poziomie? Zapraszamy na spotkanie.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1036

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
0 / 5
głosów: 0
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top