Dekoracje światłem - Taurus

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4166/151697690157390200.png
Łódź 90-515, woj. łódzkie
Wólczańska
tel.: 696 449 287
http://www.swiatlotaurus.pl
taurusmusic@wp.pl
Dekoracje światłem - Taurus - Łódź

Dekoracje światłem | Taurus

Dekoracją światłem sal weselnych zajmujemy sie już od 2012 roku. Oferta stała się odpowiedzią na zapotrzebowanie, jakie pojawiło się na rynku. Państwo młodzi, którzy chcą wyróżnić się w pewien sposób i pozostać zapamiętanymi poprzez stworzenie wyjątkowej atmosfery na ich przyjęciu chętnie sięgają po tego typu rozwiązanie i w efekcie ich wesele staje się niezapomniane.

To, co pragniemy zaoferować Państwu to nowatorska dekoracja sal weselnych i innych imprez okolicznościowych. Aranżacje świetlne jest to oryginalne rozwiązanie na podkreślenie wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych, takich jak: wesela, studniówki, bankiety, przyjęcia sylwestrowe czy imprezy firmowe. To prosty sposób aby wykorzystując technikę nadać niepowtarzalny klimat i charakter każdemu wnętrzu. Dzięki naszym umiejętnością użycie światła pozwala nam na wyeksponowanie najatrakcyjniejszych elementów architektury wnętrza, z jednoczesnym zamaskowaniem tego, co drażni nasze oczy.

Ze zwykłej sali bankietowej jesteśmy w stanie stworzyć zupełnie inne miejsce, zupełnie nie do poznania przy zwykłym oświetleniu. Nasze dekoracje podkreślają wyjątkowość i uroczystość chwili. Wiemy, jak ważny jest moment zarówno samego ślubu, jak i wesela, dlatego zanim przystąpimy do realizacji zlecenia zawsze analizujemy, jakiego światła, z jakich efektem użyć w danym miejscu. Kładziemy nacisk na identyfikowanie rzeczywistych potrzeb klientów i dopasowanie rozwiązań. Dzięki naszemu doświadczeniu, jak i zaawansowanej technologii za każdym razem udało nam się sprostać wyzwaniu, co objawiało się zadowoleniem zarówno na twarzach Państwa młodych, jak i gości.

W naszej pracy wykorzystujemy taki sprzęt jak: ruchome głowice, oświetlacze LED, listwy i pary LED Rgba, maszyny do wytwarzania dymu/mgły – zarówno lekkiego, jak i ciężkiego, wytwornicę do baniek, kratownice aluminiowe, a także technikę laserową.

Standardowo zespoły muzyczne i dj’ie weselni posiadają tylko światło mobilne. My oferujemy oświetlenie całej sali przy wykorzystaniu najnowszych technologii w przystępnej cenie.

Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1283

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top